Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR võtab kasutusele järelevaatamist hõlbustavad digisubtiitrid

Järelvaatamine
Järelvaatamine Autor/allikas: ERR

ERR läheb tänasest üle digisubtiitrite kasutamisele, mis hõlbustab subtiitrite lisamist internetist järelevaadatavatele saadetele.

Digisubtiitrite puhul on olenevalt saatest valikus venekeelsed, eestikeelsed ja vaegkuuljate subtiitrid. Sobivad subtiitrid saab käsitsi vaadatavale saatele lisada. Nii saab valitud ETV saateid vaadata näiteks venekeelsete subtiitritega ning ETV+i saateid eestikeelsete subtiitritega. Digisubtiitrid on kasutusel ka ETV2 saadete järelevaatamises.

Digisubtiitrite puhul ei ole tekst saatefaili osa, kui seni kasutusel olnud sissepõletatud subtiitreid ei saa saate juures vahetada või üldse välja lülitada, siis digisubtiitrid annavad kasutajale selle võimaluse.

Digisubtiitrid käivituvad alates tänasest ETV, ETV2 ja ETV+ järelevaadatavate saadete juures. Eestikeelsetes veebikeskkondades on alati vaikimisi aktiveeritud eestikeelsed subtiitrid ning venekeelsetes venekeelsed.

Juhend digisubtiitrite aktiveerimiseks:

Arvutis:

 

iPadis:

 

Nutitelefonis:

 

 

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: