Eesti esimene start-up koomik Tõnis Niinemets näitas teleekraanil oma oskusi ({{commentsTotal}})

Foto: ERR/Ringvaade

Aastavahetusel ETV saates Kinoteatriga rahvast naerutanud näitleja Tõnis Niinemets läheb start-up tükiga üle Eesti tuurile.

Kuigi praegu teavad televaatajad Tõnist kui komöödianäitlejat, ütles mees ETV saates "Ringvaade", et loodetavasti see nii ei jää. Samas on noor näitleja õnnelik, kui saab televaatajaid rõõmustada. "Tore ju, kui saab inimestele pakkuda head tuju ja kui inimesed naeratavad teisel pool ekraani, kuigi ma ise seda ei näe," ütles Tõnis.

Tõnis ise tunnistas, et teda ajab peamiselt naerma situatsioonikoomika. "Mind ajab laginal naerma sõpruskonnas tehtav nali, aga alati on naljakas näha, kui kellelgi midagi äpardub. Kui mõnel sõbral midagi juhtub või laval midagi juhtub," rääkis Tõnis, mis teda naljade tegemise juures inspireerib.

Tõnis pole andekas aga ainult teleekraanil, sest üle Eesti jõuab publikuni näitleja start-up komöödia "Ämbrisse astumise ajastu". "Start-up on on üks stand-up'i alustamise viise. Lihtsalt tuleb luua stand-up'ile uus põld, uus turg ja tõsta ta tuhast välja, kuhu ta on langenud mööda Eestit ringi sõites," selgitas Tõnis.

Tõnis lisas, et on Eesti esimene start-up koomik. "Ma olen enesekindel, mitte kriitiline. Peab olema, midagi muud ei jää üle, kui sa üksinda lavale lähed. Kui sealt enesekindlus ära võtta, jääb järele vaid tühi kott," selgitas ta.

Näitleja lisas, et "Ämbrisse astumise ajastu" on pidevas arengus ja muutumises, et tükk oleks kogu aeg värske. Seega ei saa seda nimetada tüüpiliseks monokomöödiaks, sest etendustes saab kuulda ka ühiskonnakriitilistest teemadest, mis on aktuaalseks muutunud võib-olla sama päeva hommikul.

Toimetaja: Rutt ErnitsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: