Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Eeva Talsi: kindlasti ei alusta ma soolokarjääri

Curly Strings/Eeva Talsi
Curly Strings/Eeva Talsi Autor/allikas: Maike Tubin

Curly Stringsi lauljatar Eeva Talsi üllatas paljusid fänne uudisega sooloplaadist. Lauljatar kinnitas, et bändi ta siiski ei jäta ning soolokarjääri ei alusta.

"Kindlasti ma ei alusta soolokarjääri, see on sada protsenti kindel. Küll aga olen ma alati avatud igasugustele uutele loominguprojektidele või asjadele, mis sünnivad äkitselt," rääkis Talsi Raadio 2 stuudios "Eetris on Ingrid Peek".

Sooloplaat sai alguse juhuslikust kohtumisest, kui tema vana tuttav Juhan Aru oma tekste lauljatarile pakkus. Äkitselt oli aga valmis juba kümme pala. "Ilma igasuguse eesmärgita, vahest asjad sünnivad ja protsess oli nii tore, sest esimest korda elus ma kirjutasin meloodiaid sõnadele, varem oli alati vastupidi olnud," selgitas Talsi.

Detsembri lõpus tabas Talsi end mõttelt, et toredad lood võiks stuudios salve saada. "Mõnes mõttes ta on sooloplaat, aga teises mõttes duo-plaat - ühisloomeplaat Juhaniga," selgitas Talsi.

Mõne loo puhul on lauljatari kinnitusel kampa võetud ka Curly Stringsi liikmed Jalmar Vabarna, Taavet Niller ja Villu Talsi. "Meil just oli nädalane tuur ja see oli ülitore. Käisime väikestes Eestimaa kohtades, rahvamajades ja tohutu tänuga võeti meid vastu. Meil on Curlydega ka suured plaanid," kinnitas Talsi, et pole Curly Stringsi tagaplaanile jätnud.

Sooloplaati esitleb Talsi juba alates järgmisest nädalast, 25. märtsist. Kokku jõuab Talsi kontsertidega Tallinna, Tartusse ja Viljandisse.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: