Dagmar Oja ja Kaire Vilgats: ega keegi ei taha taustalauljaks hakata ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Taustalauljad Kaire Vilgats ja Dagmar Oja tõid välja, et kuna nad on sedavõrd palju koos laulnud, siis on nende hääled nii sarnaseks muutunud, et kohati ei oska nad isegi enam vahet teha.

Anu Väba tõi välja, et kui Jüri Pootsmann "Eesti Laulu" võitis, siis oli ta üllatunud, et lisaks Jürile tulid lavale kummarduma ka Kaire Vilgats ja Dagmar Oja. "See on see telemaagia - meid oli tegelt mõneks hetkeks ka ekraanil näha tegelikult." Nad tõid ka välja, et ega tegelikult taustalauljaid väga ei taheta näidata. "Meie kostüümid on selline kindel minek, kui tegelikult ei ole me üldse ka oranži ja lilla vastu," ütlesid nad enda kostüümide peale, milles on näha vaid musta ja valget tooni.

"Taustalauljad annavad natukene värvi ja saab pisut sellist kino enda peast tekitada," selgitasid Dagmar Oja ja Kaire Vilgats, miks taustalaulmine oluline tegevus on. "Me ei teegi seda selle pärast, et inimesed meid näeksid, vaid ikka kuulmise jaoks - laulmine on ju ikka kõrva jaoks." Nad küll tõdesid, et võiks ju mõelda, et neid võiks kuidagi tunnustada, aga taustalaulmine on lihtsalt see, et sulle meeldib väga laulda. "Ega pillimehi ka iga kord ei ole näha, aga neile meeldib mängida."

Koos on Kaire Vilgats ja Dagmar Oja andnud vaid ühe kontserdi, kus nad olid esiplaanil, kuigi ühiselt esinenud on nad sadu kordi. "Vahel on see, et meie hääled on ühel kõrgusel nii sarnased, et kui hakkame enda häält parandama, siis tuleb välja, et see oli hoopis teise oma."

Toimetaja: Kaspar VIilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: