Dima Bilan: Balti riigid meeldivad mulle väga ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

26. veebruaril astus Eestis üles laulja Dima Bilan, kes on korduvalt osalenud ka Eurovisioonil. "Ringvaate" reporter Jüri Muttika kohtus temaga mõned minutid enne kontserdi algust ning küsis mõned küsimused.

Dima Bilan ütles "Ringvaatele", et Eurovisioonil käimine ei mõjutanud otseselt tema tööd, vaid midagi muutus tema sees. "Sündmused, mis võimaldavad sul tajuda teatud liikumist, on uus etapp, samm edasi, mis on vajalik, teadvustamaks endale, et oled vajalik, andes juurde enesekindlust. Ja enesekindlust lisandub, kui sind näevad ja kuulevad miljonid." Samuti tõdes ta, et alates 2008. aastast on palju muutunud. "Töö mõttes tekkis muidugi rohkem võimalusi - Eurovisioon on ikkagi rahvusvaheline bränd ja kui seal laval on eduka esinemise kogemus, siis on sul võimalus avada ka mõningaid teisi uksi, mis varem oleksid suletuks jäänud."

Bilan tõdes, et Eestisse ei jõua ta ikkagi nii tihti, kui tegelikult tahaks. "Tahaks sagedamini tulla, sest Balti riigid meeldivad mulle väga. Need maad said lähedaseks mulle juba ammu. Ennekõike meeldib mulle see vaoshoitus ja tasakaalukus," leidis ta. "Väga närvilisel perioodil on meeldiv sõita paika, kus sind haarab selline mugavus ja rahu. Keegi ei torma koputamata sisse ja kõik on hästikasvatatud inimesed."

Dima Bilan esines 26. veebruaril Nordea kontserdimajas.

Toimetaja: Kaspar ViilupHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: