Tallinn Music Week aitab noortel korraldada unistuste pidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Darja koos Instrumentiga
Darja koos Instrumentiga Autor/allikas: ERR

Telia ja Spotify koostöös linnafestivaliga Tallinn Music Week pakuvad noortele võimalust osaleda 19. veebruarist 1. märtsini konkursil “Tee oma pidu”, kus parima muusikasündmuse idee esitanud noor saab teoks teha oma lemmikartisti kontserdi.

Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet, kirjeldada paari lausega oma unistuste pidu – garaažikontserdist oma kooli vägevaima peoni –, valida ürituse peaesineja Tallinn Music Weeki artistide hulgast ja jagada vormistatud peoidee linki oma Facebooki seinal. Osalema oodatakse noori alates 15. eluaastast ning korraldatav üritus peab toimuma ajavahemikus 30. märtsist 2. aprillini Tallinna piires. Alla 18-aastased noored saavad peo korraldada vanema nõusolekul.

1. märtsiks laekunud peo- või kontserdiplaanide hulgast valivad Telia ja TMW esindajad välja kõige põnevama, leidlikuma ja läbimõelduma idee, mille teostumisele aitab festivali toimkond kaasa, organiseerides üritusele nii esineja TMW tänavuste artistide seast kui kontserdi õnnestumiseks vajaliku lavatehnika ning tehnilise meeskonna. Võitja kuulutatakse välja 4. märtsil.

"“Tee oma pidu" näol on tegemist väga põneva ja erakordse ettevõtmisega – ühele noorele inimesele antakse võimalus ellu viia täpselt selline pidu nagu talle meeldib ning aidatakse nii esineja, vahendite kui ka nõu ja jõuga, mida läheb vaja ühe ägeda kontserdi korraldamiseks. Loodame, et lisaks oma idee teostamisele omandab ta ka algteadmised kontserdikorraldusest ning saab innustust ka tulevikus midagi taolist juba päris ise korda saata,“ kommenteeris "Tee oma pidu“"koordinaator ning TMW Linnalava manager Raimond Põldmaa.

Alates 2013. aastast Telia (toona EMT ja Elion) ja TMW korraldatud “Tee oma pidu” konkursi raames on esitatud üle 200 erineva peo- ja kontserdiidee, mille seast on lennukamad olnud muuhulgas aeroobikaseanss Viru Keskuse aatriumis ning kontsert Linnahalli katusel.

Konkursi esimene võitja, Lasnamäe Vene Gümnaasiumi õpilane Darja sai korraldada unistuste peo oma kooli aulas, kutsudes sinna esinema oma kauaaegse lemmiku, Läti indibändi Instrumenti. Mullu said aga hiphopi ja graffiti-kunsti entusiastidest Shokkin Group liikmed Kesklinna noortekeskuses korraldada oma lemmikust hiphop-artisti 5LOOPS’i kontserdi.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: