Vabariigi aastapäeva emotsioone vahendab Grete Lõbu kõrval spordireporter Tarmo Tiisler ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tarmo Tiisler stuudios
Tarmo Tiisler stuudios Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Tänavu vahendab vabariigi aastapäeva emotsioone presidendi vastuvõtalt taas Grete Lõbu, kelle kõrval astub sel aastal üles ETV sporditoimetusest tuntud Tarmo Tiisler. Tiisler lubas, et ETV vahendusel saavad televaatajad näha toredaid Eesti inimesi.

"Meie riik on mulle tähtis, mulle üldiselt selline pidulikkus meeldib. On ikkagi auasi olla vabariigi sünnipäeva teleülekandes vahendaja," selgitas Tiisler Menule, miks ta otsustas saatejuhi koha vastu võtta.

Mees tõdes, et selline saade on hoopis teistsugune kogemus kui see, mida ta igapäevaselt sporditoimetuses töötades teeb. "Ma olen endale sõnastanud, et see on vahva, kui saab teinekord teha ka teisi asju. See hoiab kuidagi virgena, asi on väheke teise närvi peal. Lihtsalt on vahva teha midagi teist ka," tõdes Tiisler.

Seda ohtu, et Tiisler nüüd jäädavalt meelelahutussaadete peale pöörab aga karta ei ole. "Vähemalt praegu küll ma ikka usun, et olen spordireporter igapäevaselt," lausus ta.

Mees lisas, et juba kogenud vabariigi aastapäeva saatejuhilt Grete Lõbult ta soovitusi pole veel küsinud, kuid on vaadanud ära paar eelmiste aastate pidulikku vastuvõttu. "Kindlasti ma räägin Gretega, kuidas see asi meil võiks väga hästi välja kukkuda, kuidas me üksteist toetada saame ja kuidas see hea oleks. Ilmselgelt Grete on kogenum inimene seal ja mina olen õpilane sellises kohas. Vaatan, kuidas Grete teeb ja püüan siis ka tubli olla," rääkis Tiisler, milliseid ettevalmistusi ta saate eel teeb.

Mees lisas, et Grete Lõbuga on ta varem tööalaselt rohkem kokku puutunud raadios, kuid saadet pole nad veel koos juhtinud.

"Eesti Vabariik 98. Pidulik kontsert" saab alguse 24. veebruaril kell 17.30.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: