Eesti Laulu II poolfinaali eel: Púr Múddi etteastet saadab koristaja vihane pilk ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Ülo Josing/ERR

Eesti Laulu teises poolfinaalis saab näha koosseisu Púr Múdd, milles musitseerivad Joonas Alvre ja Oliver Rõõmus. Muusikud on suurt rõhku pannud ka oma etteaste lavalisele poolele ja televaatajate üllatuseks tuuakse teleekraanile isegi lumesadu.

"Me räägime oma lugu, millest see lugu räägib ja üritame läbi kujundite edastada seda Eesti rahvale," heitis Rõõmus Menule valgust, mis homses poolfinaalis laval näha saab. Lavalise poole eest vastutab koreograaf Jüri Nael.

Kuna laval toimub paras möll, naeris Rõõmus, et on tunda saanud ka koristajate pahaseid pilke.

Púr Múddi võistluslugu "Meet Halfway" räägib poisist, kes kaotas rõõmu. "See räägib sellest, kuidaspoiss on kasvanud ilma isata ja ta igatseb isa suhet. See tähtsustab isa rolli lapse kasvamise elus," selgitas Alvre.

Rõõmus lisas, et tegemist on väga isikliku looga, mis omab suurt tähendust. "Eks vaataja paneb mingi oma tähenduse selle sisse, kuigi meie räägime oma lugu. Kompromissi saab teha erinevate asjadega, me loodame, et inimesed võtavad seda positiivselt, sest see on positiivse lõpuga lugu, vähemalt reaalelus," tõdes Alvre.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: