Video: kolleegid pühendasid Margus Saarele teenetemärgi puhul "Aktuaalse kaamera" lõpuloo ({{commentsTotal}})

{{1454588531000 | amCalendar}}
Foto: ERR

"Aktuaalse kaamera" kolleegid üllatasid täna Margus Saart uudisega, et president on otsustanud talle anda Valgetähe IV klassi teenetemärgi. Armastatud teletegijale oli pühendatud ka "Aktuaalse kaamera" lõpulugu.

Uudis ordeni saamisest võttis Marguse peaaegu tummaks, kuigi tegelikult on ta väga emotsionaalne inimene - tema rõkkavat naeru on telemajas sageli kaugele kuulda.

Esimene eetripäev oli Margusel 1990. aastal. Just siis algas tema karjäär Eesti Televisoonis - saatepäeva diktorina. Aastast 2003 on Margus "Aktuaalse kaamera" ankur.

"Oma legendaarse põhjalikkusega kontrollib ta saadete tekste ja tiitreid ning vaidlustab kõik kahtlased komad, käändelõpud ja nimede hääldused. Mõni eetrisse lipsanud täheviga ärritab Margust nagu punane rätik härga," tõdes Saare kolleeg Kadri Hinrikus.

Ankru töö kõrvalt juhib Margus lastesaadetete toimetust.

Margus on teinud saateid raadios, portreteerinud inimesi "Tähelaevas" ja andnud hoogu "Laulukarussellile". 13 aastat vedas ta heategevusprogrammi "Jõulutunnel" ning olnud ka mitmete ETV suurprojektide - nagu vabariigi aastapäeva või laulu- ja tantsupeo - produtsent.

Margus on pärjatud Hea Sõna auhinnaga. Kusjuures häid sõnu jagub Margusel alati ka oma kolleegidele.

"Palju õnne, armas Margus!" soovisid kolleegid uudistesaate lõpetuseks.

Toimetaja: Rutt Ernits, Rain KooliHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: