ETV+ "Sinu Õhtu" mängis "Edekabelile" ninanipsu ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Pärast seda, kui ETV+ õhtuse saate "Твой вечер" ehk "Sinu õhtu" saatejuht Anna Sapronenko oli üks TV3 aastavahetuse programmi "Edekabel" parodeeritavatest, otsustati sketš ise üle mängida ning naljamees Henrik Normann ka endale külla kutsuda, kus ta otse-eetris võõrustajaid järele aimas.

Normann pilas "Edekabelis" Anna Saporenkot ning ka asjaolu, et venekeelset saadet saadab soovijatele eestikeelne sünkroontõlge.

Kuna "Edekabel" oli eesti keeles, siis otsustasid "Sinu õhtu" saatejuhid Andrei Titov ja Anna Saporenko kõigepealt Normanni sketši ise taaslavastada ning ka venekeelsele publikule arusaadavaks teha. Anna sai mängida nii iseenda kui ka vuntsides saatekülalise osa, kui Andrei kehastada jäi sünkroontõlkija roll.

Andrei Titov esitas kohe ka Henrik Normannile solvunult küsimuse, miks otsustas naljamees ainult Annat kehastada ja mitte teda, kuid Normanni sõnul on tal läbi aastate olnud tavaks "Edekabelis" vähemalt ühte naist parodeerida. "Lõpuks leidsin ma kõrgemast klassist naise," sõnas Normann, kes enda sõnul kohe, kui saade "Sinu õhtu" alustas, küsis endalt, kes ometi on see kaunis naine.

Ometi ei takistanud see Normannil ka kohe otsesaates proovida Titovit parodeerida ning nii muutus vale-Titovi suus saade kohe "Minu õhtuks", kus Annale enam sõna ei antud.

Nii Anna kui ka Andrei olid Normanni välja toodud külgedega endas täiesti nõus.

Normann kurtis muuhulgas saates, et on parodeerimisega tegelenud juba pea 15 aastat ning materjal hakkab vaikselt otsa saama, kuna on huvitavaid persoone juba väga pikka aega järele aimanud. Nii ei valmistanud talle muret ka kohe Juhan Partsi n-ö käigu pealt imiteerida. Ta tunnistas ka seda, et kui naine parodeerib meest, siis näeb see välja kummaline, kuid vastupidi on tunduvalt naljakam. Vene inimestele tuntumatest inimestest on Normann parodeerinud Alla Pugatšovat, Filipp Kirkorovit, Anne Veskit ning muu hulgas ka Leninit ja Stalinit.

:

Toimetaja: Kerttu KaldojaHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: