Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Erik Moora "Tujurikkujast": me ei lõpeta sellepärast, et nali maailmas otsas oleks

Politoloog ja "Tujurikkuja" produtsent Erik Moora kinnitas, et seitse aastat televaatajaid naerutanud sketšisari sai tõesti lõpu.

"Ma arvan, et see ei ole peamine põhjus, miks me lõpetame, et nali maailmas otsas oleks," rääkis Moora, kelle sõnul oleks teemasid palju, millest saadet teha, vahendas "Vikerhommik".

"Me olemegi alati nii teinud, et võtame aastast olulisi teemasid ja portsu üritame teha lihtsalt selliseid erinevaid naljasketše juurde. Neid teemasid sellest aastat on iseenesest nii tohutult, neid tõsiseid sotsiaalseid teemasid ja naljateemasid on tohutult palju rohkem, kui me oleme oma seitsme saatega suutnud ära katta," tõdes Moora.

Hoolimata sellest sai "Tujurikkuja" 2015. aastaga lõpu. "Me tegelikult mõtlesime seda täitsa tõsiselt, mis me eelviimases sketšis ütlesime, et eks ole nüüd tehtud üht- ja teistpidi ja edasi me nüüd enam ei tee," rääkis Moora.

"Tujurikkuja" asemele võib asuda aga Kinoteater, kes aastavahetusprogrammis televaatajaid naerutas. "See oli väga tore. Omanäoline vormimäng, mis sul kas õnnestub või kukub läbi. Terve asi on ehitatud ühe idee peale ja nagu ma aru saan, siis neil see asi ikkagi pigem õnnestus," rääkis Moora oma emotsioonidest.

Viimase "Tujurikkuja" saatega jäi mees rahule ning negatiivsete reaktsioonide üle ei imestanud. "Ma ei tea, kas see on siis aastavahetuse perioodi teemadepuudus, aga tegelikult "Tujurikkujaga" - nii palju aastaid, kui me oleme seda teinud - siis hakkab järgmistel päevadel analüüs, leidub solvujaid, leidub õnnelikke ja leidub kõiki teisi. Selles mõttes otseselt ei üllatanud ja eks me tegelikult teadsime, kuhu auku see laul selles mõttes läheb," rääkis Moora saate viimasest sketšist "Lõpulaul".

Ühtlasi lubas mees, et "Tujurikkuja" taga olnud Õ-Fraktsioon kaameraid nurka ei viska ning peagi saab nautida nende uusi töövilju.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: