Vaata, kuidas valmib kontsertetendus "Valguse säras" ({{commentsTotal}})

Valguse säras. Lasteekraani Muusikastuudio 25
Valguse säras. Lasteekraani Muusikastuudio 25 Autor/allikas: Ülo Josing / ERR

Lastejaam käis Nordea kontserdimajas vaatamas, kuidas valmib kontsertetendus "Valguse säras" ning ajas juttu nii esinejate kui ka salvestusmeeskonnaga. Küsimusi esitas Märten Männiste.

Aarne Saluveer on Lasteekraani Muusikastuudiot juhtinud juba 25 aastat. "Minu jaoks on kõige huvitavam oodata seda järgmist 25 aastat, et milline kontsert kellega, kus ja kuidas siis toimub," rääkis Saluveer Lastejaamale.

Lasteekraani Muusikastuudio koorides on nüüdseks laulnud ja kellele muusikaharidust ja -armastust jagatud tuhandetele lastele. Ligi veerandsada aastat juhtis muusikastuudio kooride tööd Eve Viilup ja just tema helgele mälestusele pühendati aastapäevakontsert Nordea kontserdimajas tänavu novembris.

Kontserdil esinesid praegused lauljad ja mitmed vilistlased - Nele-Liis Vaiksoo, Hanna-Liina Võsa, Kai Rüütel ja Lenna Kuurmaa, kes alustas muusikastuudios laulmist juba nelja-aastaselt. "Minu ema nägi lehes kuulutust, et võetakse vastu laululapsi. Kodus hakkasin ma juba kahe-aastaselt laulma ja tundus, et see on huvipakkuv," rääkis Lenna.

Kontserdi kunstiline juht oli Aarne Saluveer ja produtsent Teele Viiilup. Valiku kontserdil kõlanud lauludest tegid režissöör Rait-Roland Veskemaa, toimetaja Margus Saar ja tegevprodutsent Kadi Katarina Priske.

"Valguse säras. Lasteekraani Muusikastuudio 25" on ETV eetris pühapäeval kell 17.15.

Watch video!

Toimetaja: Rutt ErnitsHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: