Süütuna abielluv naine halba seksi ei karda ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

12 aastat tagasi rääkis Mari-Vivian Laht saates "Mamma Mia", et on üks neist, kes plaanib oma seksuaalelu alustamisega oodata abiellumiseni. 2. jaanuaril on tema ja Priidu Ellami pulmapäev ning siiani on naine oma lubadust pidanud.

"Kohe pärast saadet paari aasta jooksul oli mu elus aeg, kui ma ise kaotasin usu sellesse mõttesse ja ma ei näinud sellel enam mingit mõtet," meenutas Laht "Ringvaates". Siiski tundis ta, et kui on rääkinud oma plaanist terve Eesti rahva ees populaarses telesaates, ei saa ta sellest loobuda.

Nüüdseks on ta kihlunud Priidu Ellamiga, kellega naine kohtus Oleviste kirikus, kus nad mõlemad käivad. Paar oli küll eelnevalt üksteist näinud, kuid tõeline märkamine tuli alles 2014. aasta märtsis trollisõidul kohtudes. "Me üksteist nähes rõõmustasime, jagasime mingeid elukogemusi, mida kumbki teeb," meenutasid nad äratundmise algust.

"Ma eeldasin, et ta on selline tüdruk, kuna ta on kirikust," ütles Ellam, kellel on endal küll seksuaalkogemusi juba varasemast, kuid kes on neist hoidunud viimased neli aastat. "Ma väga kahetsen, et ma olen Jumalast eemal olnud kõik see aeg. Ma olin lapsena Jumalas, aga alates puberteedist kuni 2011 ma olin Jumalast eemal ja mul kadusid need väärtused, ma ei hoolinud sellest. Ma mõtlesin nagu kõik teised inimesed, et see on nauding ja ma võtan seda sealt, kust saab," rääkis Ellam. Ta tõdes, et seks on küll nauditav, kuid seda peaks kindlasti jagama vaid kõige lähedasema inimesega, kelleks on abikaasa.

Laht ütles, et ei karda, et seks alles pärast abiellumist võiks halb olla. "Naise seksuaalsus on hästi palju naise peas kinni," tõdes ta. Kui seks tema ja tulevase abikaasa vahel ei suju, siis räägitakse probleem läbi ning proovitakse järgmisel korral paremini.

"Kui sa oled noor, sa oled haavatav. Ja sellepärast ma ütlen, et oota," soovitas Mari-Vivian Laht ka teistel noortel inimestel seksiga enne abiellumist mitte tegeleda.

Toimetaja: Kertu Loide

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: