Mai Palling käis uurimas laste jõulukingituste trende ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Jõulud on aina lähemale jõudmas ning seepärast otsustas "Ringvaate" toimetus tutvustada lelusid, mis on sel aastal eriti trendikad ja populaarsed. Koos Rocca al Mare Juku mänguasjakeskuse juhataja Klarika Niinbergiga võeti ette kuus tähelepanuväärsemat mänguasja.

Zoomer Dino

"Teda vihastab väga välja, kui teda sabast tõmmata - päris hammustama ei hakka, aga ta on väga pahane," ütles Rocca al Mare Juku mänguasjakeskuse juhataja Klarika Niinberg. "Ta on hästi tujukas ja tahab, et tema eest väga hoolitsetakse." Samuti ütles Klarika, et Zoomber Dino tujumuutusi on võimalik näha läbi tema silmade - punased silmad tähendavad, et ta on väga tige ja ei taha suhelda; rohelised silmad näitavad, et ta on heas tujus ja on võimeline suisa 10 minutit omaette mängima ja lillad silmad on selline staadium, kus ta on võimeline ise trikke õppima, mida sa talle õpetad.

Air Hogs Atmosphere

"Air Hogs Atmosphere kasutab kõrgussensori tehnoloogiat ja trotsib gravitatsioonijõudu," lisas Klarika, et see lendav mänguasi liigub vastavalt sellele, kas tõsta kätt ülesse- või allapoole. Pallingu hirmu, et mänguasi võiks kergesti puruneb, ta ei jaga. "Üldjuhul ei lähe ta kergesti katki, sest kui lugeda korralikult kasutusjuhendit, siis saad aru, et teda tuleb alguses kinni hoida."

Monster High Astranova

"Ma tean, et on lapsi, kellel on kogu kollektsioon olemas ja vanemad tulevad ja otsivad, millal tuleb midagi uut," kinnitas Niinberg, et Monster High nukud on ääretult populaarsed. Uue variandina on välja tulnud aga eriline nukk Astranova, mis hõljub pea kohal oleva anduri abil õhus. "Tal on olemas ka selline värviline valgus, mis reageerib inimese häälele - proovisime, et kui panna muusika käima, siis hakkab see ka muusika rütmis vilkuma."

Jänes Xeno

"Xeno töötab samalaadselt Furby'ga - ta tahab tegelemist ja mängimist. Samamoodi jääb ta ka Furby'le sarnaselt aeg-ajalt magama." Kui nad aga mänguasja testima hakkasid, siis jäi Xeno nii sügavasse unne, et nad ei suutnudki teda uuesti ülesse äratada. "Kui ta aga ei maga, siis on ta lihtsalt muhe jänes," tõdes Juku mänguasjakeskuse juhataja.

Toddler Elsa

"Frozeni sari on endiselt hästi populaarne ja väikesed tüdrukud soovivad endale saada laulvat Elsat," tutvustas Niinberg, et nende sortimenti ongi jõudnud üks nukk, kes laulab Frozeni põhilist lugu "Let It Go".

Eesti keeles kõnelev nukk Anna

"Meie sortimenti on jõudnud ka teistsugune Anna, kes räägib eesti keeles 50 sõna - laps saab kuulda, kuidas nukk ütleb talle, et sa oled kallis," ütles Klarika Niinberg ja tõdes, et nuku esitatud soovi "Mul on kõht tühi" ei saa küll otseselt täita, aga seda saab näiliselt teha. Nuku fraaside sekka kuuluvad veel näiteks "Tsau, emme" ja "Läki mänguasjapoodi".

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: