Välja anti perekondlik kaardimäng "Targa pere mäng"

Foto: ERR

Grete Lõbu ja Marko Reikop proovisid "Ringvaate" stuudios, mida kujutab endast Siseministeeriumi ja Tark Vanem programmi poolt välja antud kaardimäng "Targa pere mäng".

Esimese kaardina tuli pakist küsimus: "Mille peale ma ärritun?" Reikopi arust Grete väga tihti ei ärritugi ja ta ei oska küsimusele midagi vastata - Lõbu ei olnud ka kindel, kas ta oleks seda vastust kuulda tahtnud. See on tema sõnutsi aga täiesti vale vastus, et ta millegi peale ei ärrituks.

Grete pidi välja pakkuma, milline oleks Marko Reikopi unistuste amet - ta on üsna kindel, et Marko tahab rännata mööda maailma ringi ja teha igast riigist tunniajase saate. Reikop ütles, et ta oleks ise täpselt sama asja välja toonud.

"See pole mingi lastemäng ja isegi ma ei oska seda mängida," rõhutab Reikop, kui nad on paar küsimust üksteiselt küsinud.

Samuti on sellele mängul aga ka distsiplineeriv ja hariv faktor, sest seal on ka suur hulk alkoholi- ja tubakateemalisi küsimusi.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: