Lastejaama väikesed raamatusõbrad kohtusid Kadri Hinrikusega ({{commentsTotal}})

Foto: Kaader videost

Lastejaama @raamatuklubis kohtusid lapsed "Aktuaalse kaamera" uudisteankru ja kirjaniku Kadri Hinrikusega, kes on kirjutanud mitu lasteraamatut.

Hinrikuse sulest on valminud "Miia ja Friida", "Põmmu, Podsu ja teised sõbrad", "Et head haldjad sind hoiaksid" ning värskeim "Taaniel Teine", mis on tal kirjanikuna juba seitsmes lasteraamat.

Oma kaks esimest raamatut, "Miia ja Friida" ja "Kui emad olid väikesed", pani ta kirja vanemate mälestuste põhjal, "Taaniel Teine" on aga jutt tänapäevast.

Torupilli raamatukogus toimunud kohtumisel osalesid Kadrioru Saksa gümnaasiumi kolmanda klassi lugemisringi lapsed, kes mõtisklesid koos kirjanikuga, millised raamatud on head raamatud ning kas raamat võib olla ka veidi kurb.

Hinrikus luges osa "Taaniel Teisest" ise lastele ette:

Lapsed said raamatute autorilt ka ise küsimusi küsida:

Lastejaama vagunis saab rubriigis "Kirjuta meile" vastata viiele viktoriiniküsimusele ja kui loosiõnn peaks naeratama, võib võita auhinnaks raamatu "Taaniel Teine".

Kohtumised kirjanike ja lastega toimuvad 2015/2016 õppeaastal Tallinna Keskraamatukogu Kadrioru ja Torupilli haruraamatukogudes.

Toimetaja: Kertu LoideHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: