Indrek Ojari võttis vastu improteatri väljakutse ({{commentsTotal}})

Indrek Ojari
Indrek Ojari Autor/allikas: Tallinna Linnateater

Detsembris mängib Improteater Impeerium Tallinnas ja Tartus etendusi koos Tallinna Linnateatri näitleja Indrek Ojariga.

Impeerium on võtnud ülesandeks tutvustada improvisatsioonilist teatrivormi veel improvõõrastele näitlejatele teistest teatritest. Selleks mängitakse juba teist aastat etendusi koos külalisnäitlejatega. Detsembris saab oma esimese impro-etenduse kogemuse linnateatri näitleja Indrek Ojari. Ojarit sai teda kaheksa aastat järjest näha seriaalis "Kodu keset linna" ja praegu võib Tartus Karlova teatris vaadata tema kehastatud keskealist Romeot.

"Teatris töötades tekib selliseid hetki harva, kuna tekst ja situatsioon on reeglina ette antud ja sadu kordi läbi harjutatud. Improvisatsioon annab võimaluse vahetuks mänguks, mis loob alati pingestatud õhustiku, kus ei publik ega näitlejad tea, millega kõik päädib. Selles on riski ja pinget ja see mulle meeldib," tõdes Ojari.

Etendused toimuvad 3. detsembril kell 19.00 Tallinna Kammerteatris ja 13. detsembril kell 19.00 Tartu Karlova teatris.

Improteater Impeerium kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis. Impeeriumi liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate kuuluvad Impeeriumi truppi ka muusikud ja valgustajad, kes laval oma vahenditega samuti improviseerivad.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: