ERR.ee video| Birgit Sarrap tegi naiseliku versiooni laulust "Kuula" ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Hanna Samoson/ERR

Birgit Sarrap võitis Eesti Laulu võistluse 2013. aastal looga "Et uus saaks alguse". Peale enda laulu kõlab tal tihti kõrvus ka Ott Leplandi "Kuula", mis on Birgiti sõnul ka tema jaoks tähendusrikas.

Eesti Laulu võitu meenutas muusik rahuga. "Ma mäletan, et see päev oli väga rahulik. See aasta oli minu jaoks tore aasta, ma olin just teada saanud, et olen ka lapseootel, nii et võib-olla sisemine rahu oli ka sellest tulnud," ütles muusik. Ta ei osalenud võistlusel ka suure võidulootusega, vaid läks Eesti Laulule pigem oma uut lugu tutvustama. "Muidugi siis, kui se hetk hakkas saabuma ja rohkem hakkas punkte kogunema, siis juba läks olukord ka ärevaks."

Peale enda laulu oleks ta soovinud Eesti Laulul esitada ka Ott Leplandi lugu "Kuula", mis osales Eesti Laulul aasta enne Birgiti võitu. "Naiseliku versiooni oleks sellest tahtnud teha, aga muidugi Ott laulab seda kõige paremini," ütles muusik.

Eesti Laulu selle aasta finaalkontserdi piletid jõuavad müügile kolme päeva pärast, 10.11 kell 10.11.

 

Birgit kutsub! KOLM päeva piletimüügi alguseni!10.11 kell 10:11

Posted by Eesti Laul on Saturday, November 7, 2015
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: