Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Ain Prosa: heideti ette seda, et sarjas juuakse liiga palju

"Hommik Anuga" saates käisid külas sarja Õnne 13 režissöör Ain Prosa ning näitleja Taavi Teplenkov, et rääkida sarja 22. sünnipäeva eel veidi sellest, kuidas kogu tööprotsess kulgeb ning mis üle aastate muutunud on.

"Ma mäletan, et Ain helistas mulle ja ma natuke puiklesin vastu, sest miskipärast too aeg miskipärast ei olnud hea toon, kui noored näitlejad telesse näitlema lähevad," toob Taavi Teplenkov välja selle, kuidas ta sarja "Õnne 13" sattus ning põhilise aspektina mainib seda, et ta soovis lihtsalt kaamerakogemust saada. "Õnne vaatajad õnneks ei ole sellised, kes tänaval ligi jooksevad ja kiljuma hakkavad," mainib ta muheledes, et tänu sellele rollile fännid pidevalt ligi ei jookse.

Režissöör Ain Prosa toob välja, et "Õnne 13" tegemisega on olnud ka probleeme ning on tulnud juhtkonna ees käia. "See oli siis, kui osad televaatajad kurtsid, et sarjas juuakse liiga palju, samamoodi kurtsid osad inimesed, kuidas paar korda on sarjas kuulnud sõna "kurat"." Samas ta leiab, et nende asjade pärast ei ole kuigi palju sarjas muutunud.

Lisaks toob Prosa välja, et "Tujurikkuja" sketšile sarnaselt on loomulikult hetki, kus sarjas väga midagi ei toimu. "Aga samas siis on jälle kohad, mille peale televaatajad liialt erutuavad ja ütlevad, et peaks vähem toimuma."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: