Iiris pani esimesed nädalad Londonis piltidesse ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Erakogu

Muusik Iiris Vesik on alustanud Londonis uut kooliaastat ning esimese paari nädalaga on tekkinud juba nii mõndagi, mida näidata.

Esimesed kaks nädalat Londonis on märkamatult möödunud. Mu ema ja mu vend külastasid Londonit ning paariks päevaks ning nendega koos sai tehtud paar turistipilti, aga neid ma näitan hiljem.

Igatahes selline näeb välja mu ülikooli keskväljak:


Samuti sai nähtud kõik tuttavad armsad inimesed kellega viimane kooliaasta saab nüüd koos veeta. Eelmisel nädalal toimus meil koolis muusika nädal, kus põhiliselt popmuusika kursuse tundegid esinevad/teevad installatsioone. Vahepeal me puhkasime.


Esimese aasta värsked tudengid pannakse esimesel nädalal kohe kõik gruppidesse ja nad peavad nädalaga tegema täiesti uute inimestega laulu ja seda nädala lõpus esitama.

Mul kahjuks ei ole üldse materjali esimesest aastast, mil sai tollel hetkel võõraste inimestega tehtud laul "Whole".

Teise kursuse omad pannakse samuti gruppidesse ja nad peavad sama tegema, ainult et nüüdseks neile tuttavate inimestega.

Teisel aastal sai tehtud ja esitatud laul "Gentlebot 2035", mis rääkis seksroboti kurvast hingeelust. Võib-olla kunagi saab see miksitud ning siis ma saan seda laulu jagada. Hetkel tundub, et see aeg pole käes! (Kõik need asjad millest ma räägin, aga mida te ei saa kuulda/näha, hahaa!)

Kolmanda kursuse inimesed teevad nädalaga installatsioone või stuudios ise valitud gruppides teoseid. Nüüd kolmandal aastal on mul ka pilte, mida jagada installatsioonidest, mida me kursusega tegime.

Ma tegin altari/reklaami oma uuele singlile. Inimesed said kasseti pealt (edgy hipster style) kuulata "Iridescent Love'i" ning võtta päeva tarkusesõna/ennustuse, mis olid võetud siit, kuid ma lisasin ka paar Bob Dylani, Björk'i ja oma tsitaati (mitte et ma oleks võrreldav, aga see oli minu installatsioon, nii et teen mis tahan & I wanna meet Bob Dylan & Björk).

See asus väikeses koridoris, kus oli tee tualetti ning selle vastas olid vending machine'id, kust sai osta Snickersit ja Marsi (ning kuulata minu uut singlit suure südamega altarilt).

Kõige erutavam installatsioon oli arvatavasti mu kursavenna oma, kes tekitas oma maailma ühes toas ning inimesed said vaadata kuidas ta sonib/palub vabandust ja üldse teeb hulle tempe ning tema maailmaga ka suhelda. Üks mu teine kursavend istus tema kõrvale diivanile ning sai seepähe veidike kägistamisega tunda kunsti ängi.

Installatsioonid olid kirikus, seega oli loomulikult esindatud Drake'i sünd.

Siis oli eraldi kohti, kus sai kuulata mida inimesed on joonistanud ning mängida pillidega ja kuulata, kuidas tüübid modivad kellakese lindistusest autoprõmina.

 

 

Või sai kuulata laule ja vaadata, kuidas keegi on neid piltideks tõlgendanud.

Ja üldse igasugu mõtteid oli õhus

 

 

 

Vot selline elu pildis.

Ma sain just uue iPhone 6-e ning kurat küll, ma ei teadnuski, et mul seda vaja oli aga oli. Nüüd hakkab tulema palju rohkem postitusi kui eelmistel aastatel, sest mul on lõpuks normaalne asi millega pilti teha sest Jumal teab, ma ei suuda siin rääkida kogu aeg millestki. Ma olen introvet, whacchagonnado.

Ma eelmistel aastatel olin aga oma piltidega kimpus (mulle ei meeldinud mu pildid) seega ei saanud ma neid siia postitada. Mul on üldse suur probleem, et ma ei saa midagi välja anda, mis mulle endale ei meeldi. Alati on minuga palju jamamist, sest asjad ei saa valmis, kui neid saaks kogu aeg paremaks teha. Võtab näiteks 2 aastat aega, et teha EP.

Igatahes. Kui te tahate võita endale kerge kreatiivse vaevaga uue iPhone 6-e või Bose kõrvaklapid või minu singli originaalkunsti siis siin on praegu kampaania kus me loosime need asjad välja!

Toimetaja: Kertu LoideHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: