Muusikasillad ühendavad Tallinna õpilased, et kogeda koorilaulus peituvat võlu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

TTÜ vilistlaste naiskoor
TTÜ vilistlaste naiskoor Autor/allikas: Pressimaterjalid

Projekt "Muusikasillad" on jätkuks Pille Lille Muusikute Fondi (PLMF) mitmeaastasele järjepidevale tööle lähendamaks eesti- ja venekeelset elanikkonda muusika ning koosloomise abil.

Kõrvuti mitmete Tallinna koolikooridega esinevad kontserdil särav Tanja Mihhailova, sopranid Maria Listra ja Maria Veretenina, Tallinna Tehnikaülikooli Vilistlaste naiskoor, segakoorid Rus ja Ukraina, naiskoor Eleegia ning Vene Kultuurikeskuse lastekoor Allegro.

"Oleme kindlad, et läbi kavandatud projektitegevuste aitame kaasa mõistmise kinnistumisele, et Eestis elavatel erinevate juurtega inimestel on siin koos hea laulda ja ka elada," märkis PLMF loominguline juht Pille Lill.

Töötubades jagatakse kasulikke teadmisi projektis osalevale 150-st õpilasest koosnevale põhisihtrühmale koorilauljate hääletehnikast, laulupidude kultuurist ja muusika-aastast ning valmistatakse ette galakontserdil esitatav ühislaul "Ta lendab mesipuu poole" (P. Sarapik), dirigendiks Andres Heinapuu.

Töötubadega projektipäev algab reedel kell 16.00 Tallinna Vene Kultuurikeskuses ning päeva lõpetab suurejooneline galakontsert kell 19.00.

Toimetaja: Kertu Loide

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: