ERR.ee video| "Sinu õhtu" saatejuhid meenutasid naljakaid eetriapse esimesest nädalast ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

ETV+ õhtuse saate "Sinu õhtu" saatejuhid Andrei Titov ja Anna Sapronenko-Fimaier tõdesid, et esimene nädal möödus küll närviliselt, kuid praegu on käsil periood, kus mõlemad eetriga harjuvad.

Saatejuhid kinnitasid, et kui nad möödunud nädalal esimest korda ekraanile tulid, oli nende närv mõõdukas, sest enne esimest saadet oli kolm peaproovi. "Teine saade oli meie jaoks üllatus, esimest korda lähed eetrisse ja esimest korda tegime seda," selgitas Titov Menule.

Kuigi teleekraanile pole särav paar varem ühiselt sattunud, on nad ammusest ajast sõbrad, mistõttu tunnevad nad end koos kaamera ees väga mugavalt. "Meil on selline koostöökogemus nagu igasuguste ürituste läbiviimine," ütles Titov.

Sapronenko-Fimaier lisas, et kui talle tehti ettepanek saatejuhiks hakata, oli ta nõus koostööd vaid Titoviga tegema. "Ma räägin ausalt, siiralt ja südamest," kinnitas saatejuht.

Kuigi saatejuhtidel jätkub teineteise jaoks vaid kiidusõnu, on saadet tabanud ka kriitikanooled. Titov tõdes, et kriitikasse suhtuvad nad hästi, sest oluliselt kurvem on see, kui keegi saadet ei märka. "Kriitika on selles mõttes minu meelest alati teretulnud," kinnitas Titov.

Mees lisas, et kriitikal ja kriitikal on vahe ning anonüümsete kommentaatorite üle on nende võimuses vaid naerda.

Naljakaid hetki juhtus esimesel nädalal ka stuudios, kui probleeme tuli ette nii valgustuse kui ka kaameratega. Reedel oli külas aga filmimees Ilmar Raag ning Titov meenutas humoorikat hetke, kui tal ununes Raagi viimase filmi pealkiri, millest saates juttu tuli. "Televaatajad ei kuulnud, milline pealkiri sellel filmil on, me rääkisime ainult sellest, et meil on esilinastus ja Ilmar Raag tuleb stuudiosse, aga mis kuradi film, seda keegi ei teadnud," naeris Titov.

"Sinu õhtu" on ETV+ eetris esmaspäevast reedeti kell 19.00.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: