Rokkarist koolipapa bänd Meidon esineb täna Rock Cafes koos muusikutest sõpradega ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Hendrik Agur & Sõbrad – live 5×10
Hendrik Agur & Sõbrad – live 5×10 Autor/allikas: rockcafe.ee

Rock Cafes toimub täna, 7. oktoobril algusega kell 20.00 vägev kontsert, kus kõlab lives maailma parim rokkmuusika: Pink Floyd, Led Zeppelin, aga ka Abba, Ruja ja Eesti 80.-90. aastate omaloominguline rokk ansambli Meidion esituses.

Mängib GAG Direktori bänd ja oma 30. sünnipäeva tähistav ja come back'i tegev rokkbänd Meidion. Kaasa teevad muusikasõbrad, kes on mänginud ja laulnud erinevates suurtes Hendrik Aguri korraldatud ja temaga seotud kontsertprojektides: Riho Sibul, Lea Dali Lion, Robert Linna, Mikk Tammepõld, Indrek Patte, Margus Kappel, Laura Prits, Marianne Leibur, Anne Liis Puhk, Kaspar Tambur, Norman Salumäe, Siim Aimla GAG poistekoor, vokaalansambel GAMA2 ja teised toredad muusikud.

Hendrik Agur on tegelikult koolipapa, kelle kustumatuks kireks on spordi ja lennunduse kõrval muusika.

„Mõtlesin, et kuidas koolijuhi töö kõrvalt ja kohati rööbiti tähistada oma 50. sünnipäeva kõige parimal moel nõnda, et saaksin teha koos sõpradega seda, mida kõige rohkem armastan – muusikat,” selgitas Agur.

Ülesastumised Nordea, Vanemuise ja Pärnu kontserdimajades läbi paljude aastate, suurte rokikoosseisude, kooride, ansamblite ja tantsurühmadega — sellest kõigest tuleb Rock Cafes võimas, omamoodi aruandev-kokkuvõttev live, millega tähistatab Hendrik Agur oma 5x10ndat sünnipäeva.

Toimetaja: Mari Kartau

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: