ERR.ee video| "Kohv+" saatejuht: võime Urmas Vainoga vaielda, aga minu kaassaatejuht on ETV parim ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Nädal aega eetris olnud saate "Kohv+" juht Dmitri Pastuhhov tõdes, et saatetiim on neil äge ning kaassaatejuhi Jelena Solomina kohta jagub tal samuti vaid kiidusõnu.

"Mul on kõige parem kaassaatejuht Eesti Televisioonis. Me saame selle kohta Urmas Vainoga vaielda, aga minu arust on Jelena kõige parem kaassaatejuht," rääkis Pastuhhov Menule antud intervjuus.

Tugev meeskond annab saatejuhi hinnangul kindlust ka selleks, et kõik otsesaatega kaasnevad viperused saavad lahenduse, kuigi sellise formaadi juures ongi kõige hirmutavam, et vigu tuleb parandada siin ja kohe. "Sul on ainult üks katse teha oma saadet ja intervjuud. Minu jaoks on see praegu raske ja hirmutav asi," tõdes Pastuhhov.

Samas lisas mees, et vaatajaid ei huvita, kas tal on hirm või ei ole. "Kas ma olen haige või ei ole, kas mul on mingisugused oma mured või ei ole, ma jätan need ukse taha ja teen saateid," selgitas mees.

"Kohv+" produtsent Hannela Lippus lisas, et teda hirmutasid enne saate algust pigem tehnilised mured, sest saadet kutsus ta tegema inimesed, kellega võib minna lahingusse. "Ma olin natuke hirmul, kuidas see asi käima läheb ja kuidas see välja tuleb, sest ma nägin seda köögipoolt liiga lähedalt. Me sisuliselt jooksime ajaga võidu ja mul on jube hea meel, et me võitsime selle võidujooksu," lisas Lippus

Kuigi saade on eetris olnud kõigest veidi üle nädala, tunnistas Pastuhhov, et tänaval on teda juba ära tuntud, kuigi see ei ole saate seisukohast üldse oluline. "Tegelikult ma tahan rõhutada, et me teeme oma saateid televaatajate jaoks, mitte selle pärast, et nad tunneksid meid tänaval ära," ütles Pastuhhov.

Ühtlasi julgustab saatejuht saatma oma ettepanekuid saate teemade kohta ning pole oluline, kas seda teevad eesti või vene televaatajad. "Tegelikult ma arvan, et see on saade kõigile, " lausus Pastuhhov.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: