Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ETV+ oli esimesel nädalal menukas ka eestlaste seas

Кофе+
Кофе+ Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

TNS Emori andmetel vaatas esimese eetrinädala jooksul ETV+ kanalit vähemalt ühe minuti jooksul 294 000 inimest vanuses 4 ja enam eluaastat.

Eestlasi oli vaatajate hulgas 217 000 (25,7 protsenti sihtrühmast) ning mitte-eestlasi 77 tuhat (20,7 protsenti sihtrühmast). Internetilehekülgede külastusstatistika mõõtmissüsteemi TNS Metrixi andmetel oli ETV+ kodulehel 40. nädalal üle 31 tuhande külastaja.

"ETV+ ei ole reitinguprojekt, vaid pikaajaline missioon, mis muudab Eesti tugevamaks ja tervemaks ning elu siin paremaks. Seetõttu tuleb esialgu jätta tagaplaanile emotsionaalsed arutelud vaatajanumbrite üle. Tähtis on hoopis muu, see, et ETV+ on algatus, millest juba kirjutavad kogu maailma väljaanded ja räägivad kõik Euroopa diplomaadid. See ei ole seiklus ega avantüür – see on väga tugev sõnum ja hea tahte akt, mis muudab tugevamaks kogu Eesti Rahvusringhäälingu," ütles ERRi juhatuse liige Ainar Ruussaar.

Kõige enam vaatajaid kogunud saateks kujunes ETV+ esimesel eetrinädalal argipäeva õhtuti eetris olev "Sinu õhtu".

Toimetaja: Kertu Loide

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: