Anne Vetik: inimesed on hakanud rohkem tähelepanu pöörama sellele, mida nad kannavad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

"Ringvaate" stuudios käis külas elustiiliajakirja Slacker peatoimetaja Anne Vetik, kes hakkab tegema ETV2-s uut saadet "Kapist välja" - ta rääkis saate tagamaadest ning mida ekraanil täpsemalt nägema hakkab. Saate jõuab esmakordselt eetrisse 29. septembril kell 20.

"Meil on kaheksa osa, seega midagi ikka on," ütleb Vetik küsimuse peale, kas Eesti mood on üldse olemas. "Kui sa ostad Eestis ostetud disainmoodi, siis sa võid kindel, et see on kvaliteetne - disainmoodi kandes võid olla kindel, et need on eetiliselt valmistatud, massimoe puhul selles kindel olla ei saa."

Ta tõi välja ka kolm suur moefopaad, mis tänapäeva Eesti moes on asjad, mis ei ole üldse ilusad. Esimeseks detailiks ta mainib, et mehed kannavad kulunud ja aegunud jalatseid. "Markol olid väga ilusad kingad - täiskasvanud mehel võiks olla mitu paari kingi ning täitsa võib kombineerida ka maitsekalt enda riietega tosse."

"Ma kuulsin, et teil suvel olid sõjad särginööpidega, et kõik särginööbid peavad olema kinni - ma olen nõus, sest kui just lämbumissurm ei ähvarda, siis kanna neid ikka kinni," toob Anne Vetik välja, et kui tõesti lähed kusagile kostüümipeole ja tahad mõjuda Mehhiko gängsterina, siis võid seda teha, aga üldiselt võiks üritada ikkagi neid kinni hoida.

Lisaks ta toob välja, et igal riietusel on oma aeg ja koht. "See, kui sa ei oska mootorrattaga sõita, aga sa kannad ikka baikeririideid - see ei sobi. Samamoodi ei sobiks ikka Estoniasse dressidega etendust vaatama minna, aga samas Erinevate Tubade Klubisse võiks vabalt minna väga modernset etendust nendega vaatama."

Vetik aga leiab, et moejälgimine ei ole mingi väga elitaarne küsimus. "Mood on meil seljas, mood on meil operaatoritel seljas - mood on kõikjal meie ümber ning me võiks natukene vaeva näha selle nimel."

Saade jõuab esmakordselt eetrisse 29. septembril kell 20 ETV2-s.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: