"Rakett 69" neljanda hooaja võitja sattus saatesse tänu tüdruksõbrale

Foto: ERR

Üsna pea on algamas kõrgelt hinnatud telekonkursi "Rakett 69" kuues hooaeg. Neljanda hooaja võitja Thorny Valk julgustas kõiki noori saatest osa võtma.

"See võit on mulle päris palju andnud. Raha rahaks, 10 000 eurot ei ole naljaasi ja sellega saab palju asju teha. Mina isiklikult ei ole kogu rahale veel otstarvet leidnud, tasapisi kulub õpinguteks ära. Need kogemused ja elamused, mis sa sealt saab, saadavad sind läbi elu," kiitis Thorny "Vikerhommikus".

Thorny tõdes, et mõtles saatesse registreerumisest kaks hooaega. "Ma kartsin kaameraid kartsin kõike seda, mis seal on. Lõpuks võttis otsuse vastu minu tüdruksõber, kes pani mind minu teadmata saatesse kirja," rääkis saate võitnud Thorny, kes tunnistas, et tal oli läbi saadete mitmeid peata hetki.

Konkurente Thorny ei peljanud, vaid õppis neid hästi tundma. "See on aus võistlus," kinnitas Thorny, kes võttis võrdselt nii tüdrukuid kui ka poisse. "Kui saate hakkama kudumise ja käsitööga, saate hakkama ka Raketis teadusülesannete lahendamisega," kinnitas Thorny.

Kuigi Thorny viis koju saatevõidu, siis teadlasekarjäärile ta praegu ei mõtle. "Hetkel ma läksin õppima TTÜsse ehitusinseneriks," ütles Thorny.

Kuues "Rakett 69" hakkab peagi startima. Saatesse registreerimine kestab 2. oktoobrini.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: