ERR.ee video| Reet Linna andis Enn Eesmaale teadlikult suurema rolli: mina olen juba nädala pärast taas eetris ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Martin Dremljuga/ERR

Täna hommikul üllatasid televaatajaid Reet Linna ja Enn Eesmaa, kelle juhtimisel jõudis eetrisse esimene HD-formaadis "Terevisioon". Menu käis vahetult pärast saadet Reet Linnaga juttu rääkimas.

"Tegelikult oli ikka päris korralik ärevus - tulla oma mugavustsoonist välja ja otse-eetrisse, mida ma ammu teinud ei ole. Kuigi mulle meeldib otse-eetris olla, aga siin on teatud aja jälgimine ja siis ma kipun paberisse vaatama, et mis see kellaaeg on," rääkis Linna oma vahetutest emotsioonidest.

Ekraanil astus Linna üles Enn Eesmaa kõrval ning kuigi naise sõnul pelgas ta veidi tõsise poliitikuga saadet juhtida, möödus hirm kiiresti. "Ma teadlikult arvasin, et Ennul võibki olla suurem roll, sest mina olen juba nädala aja pärast eetris, minu hooaeg läheb käima, aga Enn Eesmaad ju rahvas nii palju näinud pole. Tema sõnaseadmine on nii ilus, tal on nii ilus eesti keel," kiitis Linna oma kaassaatejuhti.

Kuigi "Terevisioon" õnnestus Linna hinnangul päris hästi, tunnistas ta saate lõpus, et tema kodudiivan on siiski "Prillitoosi" stuudios. "Ma olen juba nii palju eakam, et mulle meeldib teha rahulikumaid asju. Siin ma võin istuda nagu varemgi lihtsalt külalisena, aga saatejuhina jäägu see siiski nendele proffidele, kes seda tööd aastaid on väga hästi teinud," rääkis Linna.

Kuigi esimesed "Prillitoosi" saated on Linnal juba salves, siis eile jõudis saade eetrisse hoopis teistsuguses vormis, kui saadet juhtis Tiina Park. "Tiina on ikka täiesti teist nägu. Tal oli äärmiselt kultuurimeelne, kunstilembeline ja äärmiselt ilusa pildiga saade," kiitis Linna.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: