Kohalikke muusikuid oodatakse esinema ETV+ otse-eetrisse ({{commentsTotal}})

ETV+ ootab muusikuid otse-eetrisse esinema.
ETV+ ootab muusikuid otse-eetrisse esinema. Autor/allikas: Pressimaterjalid

28. septembril avanev uus venekeelne telekanal ETV+ pakub sügishooajal vaatamiseks tervet hulka eriilmelisi omasaateid. Nende seast leiab iga argipäeva õhtusaate "Sinu õhtu" ("ТВой Вечер"), mille tegijad on asuvad muude teemade kõrval tutvustama kohalikke muusikuid ja ansambleid.

"Õhtusaate toimetus on endale sihiks võtnud avada meie kodupaika selle elanikele optimistliku nurga alt ning tutvustada inimesi, kes oskavad põnevalt elada ja luua huvitavat muusikat," ütles saate vastutav toimetaja Dmitri Fefilov.

Õhtusaate toimetus kutsub eesti muusikuid üles endast märku andma, avaldusi saatesse pääsemiseks oodetakse aadressile tvoivecher@err.ee. Piiranguid muusikažanri ja stiili kohta ei ole – igale andekale muusikule või kollektiivile korraldatakse lühike kontsert ETV+ otse-eetri saates "Sinu õhtu". Pärast saadet jõuab esinemise salvestus ETV+ kodulehele ning YouTube-i.

Saates "Sinu õhtu", mida näeb ETV+ eetris tööpäeviti kell 19-20, hakatakse käsitlema erinevaid teemasid: köögis toimuvast autotöökojani, ministeeriumist pagariärini, poliitikast lasteaiani. Saadet juhivad Anna Sapronenko ja Andrei Titov. Tegijate sõnul saab õhtusaadet vaadates positiivse emotsiooni - selle eest hoolitsevad saatejuhid ja muusikud.

ETV+ on Eesti Rahvusringhäälingu avalik-õiguslik venekeelne HD telekanal kogu perele. ETV+ saated räägivad nii elustiilist kui ühiskonna probleemidest, kavas on mängu- ja dokumentaalfilmid, seriaalid, rahvusvahelised ja kohalikud spordivõistlused, analüütika-, loomemajanduse-, laste- ja noortesaated. Näha saab nii ETV+ omasaateid kui ka sõltumatute tootjate filme ja sarju Eestist ja välismaalt.

Toimetaja: Kertu LoideHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: