Järjekorras kaheksas Baltic Session vallutab Tallinna

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Street Art Jam möödunud aastal Tallinnas Autor/allikas: Baltic Session

Müügile on tulnud piletid paljude aastate sügiskuudel meeli ärevile ajanud tänavakultuurifestivalile Baltic Session.

Tegemist on ainsa omasuguse üritusega Eestis, mis omab väga suurt tähtsust oma laiahaardelisuse tõttu ning on saanud Euroopas üheks tuntuimaks festivaliks, mis toetab urbankultuuri ja meelelahutusturgu nii meil kui ka mujal maailmas.

Eesti üks tänavatantsu pioneere ja festivali algataja Joel Juht ütles, et tegelikkuses teevad osalejad seda festivali üheskoos ja igaüks, kes kaasa lööb, toetab oma osalemisega võimast tänavakultuuri ning aitab sel kunstil areneda.

JJ-Street Baltic Session 2015 kujutab endast nädalapikkust meelelahutus sündmuste ja võistluste seeriat, kuhu mahuvad seinte puhastamise aktsioonid, ilupäev Witness the Beauty, Urban Kirbuturg, Vogue Ball, seinakunstivõistlus Street Art Jam, tantsukoolitused staaridega, peod, showd välismaistelt staaridelt ning finaalvõistlus Nordea kontserdimajas, mida on korraldatud juba seitse aastat. Lisaks omab JJ-Street Baltic Session kvaliteeditähist 2015-2016 "Europe for festivals, Festivals for Europe", mille on üle andnud Euroopa komisjoni Eesti esindus.

Oma missiooniks peavad korraldajad teadlikkuse tõstmist ja tänavakultuuri populariseerimist, visiooniks on saada ülemaailmselt kvaliteetsemaks tänavakultuurifestivaliks, mida tuntaks terves maailmas kui hip-hop kultuuri toetajat.

Baltic Session stardib oktoobris.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: