"ENSVga" ühinev Luule Komissarov üllatab televaatajaid uudses rollis

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Helene Vannari ja Luule Komissarov Autor/allikas: ERR

Kuigi "ENSV" uus hooaeg jõuab eetrisse alles hilissügisel, on tänaseks teada, et värsketes osades teeb külalisnäitlejana kaasa ka "Õnne 13" fännide suur lemmik Luule Komissarov. Sarja stsenarist Gert Kiiler kinnitas aga, et "ENSV-s" saab naist näha hoopis teistsuguses rollis.

"Minu arust on ta lihtsalt nii suurepärane näitleja ja mul oli kohe tunne, et "ENSV" vajaks sellist näitlejat ka sinna juurde. Meil on nad kõik suurepärased ja ma mõtlesin, et Luule sobiks ka," rääkis Kiiler Menule.

Stsenarist lisas, et kui Komissarov talle oma "jah"-sõna andis, kirjutas ta spetsiaalselt Komissarovile mõeldud rolli. "Mulle tundus, et tal võiks olla selline roll lisaks "Õnne 13" Laine rollile, mis peaks olema kardinaalselt erinev. Ta ise ka tahab, et oleks teistsugune roll ja see tuleb tal väga hästi välja," tõdes Kiiler.

Komissarov hakkab uues hooajas kehastama limonaaditehase haritud, vaoshoitud ja intelligentset sekretäri ning Kiileri hinnangul on suur õnn, et Komissarov nende sarjaga ühineb. "Mul on tunne, et koos lavastaja Ain Mäeotsaga on nad õigel teel ja see on täpselt selline nagu ma ette kujutasin," rääkis Kiiler.

Stsenarist kinnitas, et uue tegelase lisandudes ei kao sarjast ka kuhugi limonaaditehase senine sekretär Mai (Kaia Skoblov), kes koos leedukast kaaslase Kęstutisega sukeldub tärkavasse eraettevõtlusesse. Ühe korduva külalisnäitlejana saab uuel hooajal näha ka miilits Jüri uut ülemust kehastavat Vello Jansonit.

"ENSV" uued osad tulevad eetrisse tänavu sügisel ning sel hooajal jõuab seriaal välja 1988. aasta laulva revolutsioonini.

"Eks ta peaks ikka lõbus tulema, aga muutused tõesti toimuvad. Me alustame 1987. aasta maikuust ja jõuame välja sinnani, kus on sinimustvalged väljas. Poliitika paneb omad märgid külge, aga me ei taha ka suhteid ära unustada," rääkis Kiiler seriaali uuest hooajast.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: