Pirital ja Pikakaril tehakse rannaliivast animatsioone ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

Nädalavahetusel saab Tallinna sinilipurandadesse - Pikakarile ja Piritale - püstitatud Keskkonnatelkide õpitubades spetsialistide juhendamisel rannaliivast liivaanimatsioone meisterdada.

Keskkonnatelgi õpitubadesse oodatakse nii väikseid kui suuri külastajaid, kes soovivad arendada oma isetegemise oskust, õppida erinevaid energiasäästu nippe, saada tervisliku ja loodussõbraliku käitumise juhiseid ja taaskasutustarkust ning panna proovile oma looduse tundmise oskus, lubavad korraldajad.

Keskkonnatelgi tegevused on suunatud inimestele, kes soovivad säästa loodust, arendada iseennast ja aidata kaasa Tallinna sinilipurandade arengule, mis on panus Tallinna jaoks 2018. aastal Rohelise Pealinna tiitli saavutamisse.

Õpitoad on avatud sel laupäeval kell 11-15 Pikakari rannas Katariina kai ääres ja pühapäeval kell 11- 15 Pirita supelranna Surfikeskuse juures.

Säästva arengu õpitubades õpetavad Ronimisakadeemia juhendajad sõlme tegemise kunsti, mis on abiks looduses liikumisel ja tavaelus hakkama saamisel. Nuhvli õpitoas saab proovida nippe, kuidas kooli õppekavaga omandatavat loodusinfot veelgi huvitamaks, põnevamaks ning õpetlikumaks muuta.

Vaegnägemise õpitoas on juhendajateks vaegnägijad, kes aitavad panna proovile oma meeled ning looduse tundmise oskused.

Lisaks saab mõõta nutiseadmega Tallinna lahe mereveekvaliteeti reaalajas ning vaadelda nutimikroskoobis silmaga nähtamatuid objekte.

Toimetaja: Kertu LoideHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: