Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Pardirallil koguti üle 100 000 euro

{{1434374133000 | amCalendar}}
Foto: ERR

13. juunil toimus Tallinnas Kadrioru pargis heategevuslik üritus Pardiralli, mille käigus koguti Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule üle 100 000 euro.

Kõik 10 000 ralliparti leidsid omaniku Pardiralli veebilehe annetuskeskkonna ja lõpuürituse kohapealse müügi kaudu. Lisaks tehti Pardirallile annetusi ka pärast rallipartide müügi lõppu. Annetuskampaania käigus koguti raha EVLVL tugikeskusele ning SA-le Tartu Ülikooli Kliinikum vähihaigete laste jaoks jälgimismonitoride soetamiseks.

Annetustega koguti 110 551, 80 eurot.

Kogutud raha kasutatakse täies ulatuses tugiteenuste rahastamisele ja jälgimismonitoride ostu toetamisele. Perepäeva korralduskulud katsid arvukad toetajad ja sponsorid, kogu meeskond töötas vabatahtlikkuse alusel.

Pardiralli eesmärgiks on laiemalt teadvustada vähihaigete laste ja nende perede olukorda ning kutsuda üles ettevõtteid ja eraisikuid tegema annetusi vähihaigete laste ravi toetamiseks ja haigete laste abistamiseks algatatud tugiteenuste rahastamiseks.

Toimetaja: Madis Laur

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: