Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Lea Dali Lion: hullumajas ei olegi tegelikult hullud inimesed

Lea Dali Lion (endise nimega Lea Liitmaa) sai valmis oma esimese raamatu "Joonista valgus", mis räägib tema kogemusest rinnavähiga. Lea ütles, et tegelikult on võitlus vähiga selles raamatus vaid üks detail ning raamatus on veel palju muud, muu hulgas juttu sellest, kuidas ta enda jaoks energiad avastas.

"Ma arvan, et mul on väga äge elu olnud, huvitav ja vapustavalt mitmekesine ja kihvt," rääkis Lea saates "Hommik Anuga".

Ta lisas, et see, et tal vähk oli, ei tulnud talle tavaliselt meeldegi.

"Järgmisel päeval kui ma tõusin üles, mulle meenus, et oih, kas tõesti mina sain selle diagnoosi. Ma pidin ennast sellest infost nagu läbi närima. Ma olen hästi uimane inimene, mul läheb kolm ööpäeva mingist infost läbi närimiseks. Siis kui ma seda teinud olen, on jälle kõik hästi," selgitas Lea.

"Mulle meeldib see kui ma tean, mis olukorras ma olen täpselt, siis ma oskan edasi minna," lisas ta.

Lea tegeles haigusperioodil enda sõnul hoopis teiste asjadega ja see oli intensiivne aeg.

"Ma hakkasin nägema energeetilist maailma, see oli hästi šokeeriv. Ma ei oleks tõesti osanud arvata, et see energeetiline maailma selline välja näeb, aga samas on see huvitav. Midagi uut toimub kogu aeg, mida sa pole varem kogenud," ütles Lea.

Ta sai aru, et hullumajas ei olegi tegelikult hullud inimesed ning oli enda sõnul lähedal sinna sattumisele ning närvivapustusele.

"Hullumajas on tegelikult tundlikud inimesed, kes näevad rohkem kui teised, aga nad on mingil hetkel ühiskonna surve all murdunud – et ei-ei, neid asju ei ole olemas. Ja siis nad on tunnistanud, et neid asju ei ole olemas ja ma olen lihtsalt hull. Aga ma arvan, et nad tegelikult ei ole hullud, vaid näevad rohkem," rääkis Lea.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: