Juhan Paadam: Elina ja Stig jäävad teiseks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Juhan Paadam
Juhan Paadam Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Eurolaulu pikaajaline peaprodutsent Juhan Paadam ennustab 60. Eurovisiooni võitu Rootsile ja reserveerib Eestile teise koha.

Siiani esmakordselt Eurovisiooni tulemusi ennustaval Juhan Paadamil läksid enda sõnul kõik prognoosid ligi sajaprotsendiliselt täppi. Eurovisiooni pikaajaline korraldaja ja 47. Eurovisiooni peaprodutsent Paadam on kindel, et tänavune Eurovisiooni esikoht kuulub Rootsi laulule "Heroes" ning meie Elinale ja Stigile reserveeris ta teise koha, teatas OlyBet.

"Samas finaali analüüsimisel ning oma eelistuste kujundamisel tuleb kindlasti tähele panna Venemaa, Itaalia, Austraalia, Aserbaidžaani, Iisraeli, Belgia ja Gruusia lugusid. Samuti on omad võimalused Poola ja Läti lauljataridel. Eesti edu seisukohast on oluline Norra dueti esinemine, sest nemad on meie Stigi ja Elina kõige otsesemad konkurendid käesoleva aasta lauluvõistluse finaalis," kommenteeris Juhan Paadam.

OlyBet portaali koefitsientide järgi Eurovisiooni finaali viie favoriidi seas on Rootsi koefitsiendiga 2,62, Itaalia ja Venemaa koefitsiendiga 4, Austraalia koefitsiendiga 9 ning Belgia koefitsiendiga 15. Eesti koefitsient võidule on 17, millega kuulub ta hetkel kuue tugevaima sekka.

"Poolfinaalid on järjekordselt tõestanud, et otse-eeter on tõeliseks lakmuspaberiks või proovikiviks nii heliloojatele, esitajatele kui ka teletegijaile. Otsesaade tagab vaatajaile eheda elamuse ning näitab artistide võimekust ja küpsust. Vaataja on finaaliks ennast kinnistanud oluliseks saate loomisest osavõtjaks, kelle maitse ja soovid kas ühtivad või lähevad lahku professionaalsete žüriide seisukohtadest. Nii sünnib tulemus, mis määrab lauluvõistluse paremusjärjestuse," tõdes Paadam.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: