ETV+ ristmeedia talgute infopäev tõi 130 osavõtjat ja 48 ideed ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ristmeedia talgute infopäev
Ristmeedia talgute infopäev Autor/allikas: ERR

Laupäeval toimus telemaja 1. stuudios ERRi uue venekeelse telekanali ETV+ ristmeedia talgute infopäev, mille eesmärgiks oli tutvustada huvilistele septembris toimuvate ristmeedia talgute osalemise ja registreerimise tingimusi ning pakkuda ülevaadet ristmeedia sisust ja arengutest.

Infopäevale registreerus kokku 130 osavõtjat, kes omakorda panid kirja 48 telesaate ideed.

ETV+ peatoimetaja Darja Saare sõnul oli infopäeva üks olulisemaid eesmärke anda osalejatele võimalus tutvustada oma ideid žüriile ja publikule ning saada tagasisidet ja täiendusettepanekuid enne lõplikku esitamist septembris Tallinnas toimuvatel ristmeedia talgutele.

Kokku esitati infopäevale 48 ideed, neist seitsme autorid saavad loosi alusel astuda suurele lavale ning tutvustada oma ettepanekuid žüriile ja publikule internetis.

Mõned näited esitatud ideedest:
1. Lasnamäe muuseum, autorid Sergei Trofimov, Dmitri Kablutsko
2. "Колесо обозрения", autorid Mihhail Malkin ja Evi Pärn
3. Sketšisõu "25", autorid Aleksei Jefimov ja Roman Kobylinski
4. Reisisaade Ilona Kaldrega, autor Jelena Cherysheva
5. "Сгущёнка", autor German Täht
6. "Тревожная кнопка", autor Stas Kuznetsov
7. "Online+", autor Vladislav Kopylkov
8. "Выписки из школьного дневника", autor Igor Kalakauskas

ETV+ ristmeedia talgud on ellu kutsunud Integratsiooni- ja Migratsiooni Sihtasutus Meie inimesed ja Eesti Rahvusringhääling. Algatust toetavad Balti Filmi- ja Meediakool, Briti Saatkond Eestis ja Taani Kultuuriinstituut. Tegevust rahastatakse Ühtekuuluvuspoliitika fondide rakenduskava 2014–2020“prioriteetse suuna „Sotsiaalse kaasatuse suurendamine“ meetme „Võimaluste loomine Eestis elavate ning ühiskonda vähelõimunud püsielanike aktiivse hõive ja ühiskondliku aktiivsuse suurendamiseks ja  uussisserändajate kohanemise ja hilisema lõimumise toetamiseks“ programmi ”Koostöö ja kommunikatsiooni tegevused“ alategevuse „ Lõimumisalased kommunikatsioonitegevused“ raames.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: