Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Kes saab seekord „Aasta suurpere 2015“ tiitli?

Aasta suurpere
Aasta suurpere Autor/allikas: Eesti lasterikaste perede liit

Kuni 15. maini on võimalik veel esitada kandidaate „Aasta suurpere 2015“ konkursile. Kandidaate saab esitada Eesti Lasterikaste Perede Liidu (ELPL) kodulehel.

„Sel aastal juba kuuendat korda välja antavale „Aasta suurpere“ tiitlile ootame kandideerima kõiki nelja või enama lapsega Eesti peresid, mille kõik liikmed on tublid, töökad ning teistele eeskujuks. Hetkel on esitatud juba 23 toredat Eesti perekonda, kuid meil oleks väga hea meel, kui 15. maiks oleks see number mõne võrra suurem,“ sõnas MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

„Aasta suurpere" aunimetuse annavad ELPL ja Bigbank ühtsuse ning lasterikkuse au sees hoidmise eest suurperele, kus kasvab vähemalt neli last. Tiitel ja sellega kaasnev rahaline preemia Bigbankilt summas 2000 eurot antakse võitjale üle 23. mail toimuval traditsioonilisel Suurperepäeval Tallinna Loomaaias.

„Ühtlasi on ELPL kuulutanud välja luulevõistluse „Suur. Väike. Pere“ nelja ja enama lapsega pere liikmetele, kellelt oodatakse nii lustakaid kui ka mõtlikke värsiridu pereväärtuste teemal. Konkurss lõppeb 15. mail ning parimaid luuletajaid tunnustatakse Suurperepäeval,“ lisas Aage Õunap.

Luulekonkursile võib töid saata nii tavapostiga kui e-maili tee. Kirja saajaks tuleb märkida „Luulekonkurss“ ning kiri tuleb saata aadressil Eesti Lasterikaste Perede Liit, Jakobsoni 15-10, Viljandi linn 71013. E-kiri tuleb saata [email protected] Luuletuste esitamise lõpptähtaeg on 15.05.2015. Kõigi võistlustööde puhul peab olema märgitud autori ees- ja perekonnanimi, vanus ja kontaktandmed (e-posti aadress, telefoninumber).

Juba 11. korda toimuva traditsioonilise Suurperepäeva patroon on Urmas Vaino ning toetajad Bigbank AS, Tallinna Loomaaed, Tallinna Linnavalitsus ja paljud teised ettevõtte

Toimetaja: Mari Kartau

Allikas: Eesti Lasterikaste Perede Liit

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: