Tänavune aasta ema on Eva Teppo

{{1431252878000 | amCalendar}}
Foto: ERR

Sel emadepäeval anti tiitel kaheksa lapse emale Eva Teppole.

"Juba üle 20 aasta õpetab ta Keila muusikakoolis lapsi muusikat tegema ja armastama. Ja mitte ainult Keilas. Koos abikaasa Andresega seisavad nad Harju maakonnas rahva muusikalise harituse eest. Aastas korraldatakse ligi 100 kontserti, mille artistide loetelu ei teeks häbi ühelegi kontserdisaalile," iseloomustas Eesti naisliidu esinaine Siiri Oviir tänavust aasta ema.

"Kuidas jõuab kaheksa lapse ema hoida kodu kaitstud, lapsed armastatud ja kanda nii suurt muusikalist koormust? Eva Teppo suudab, sest ta armastab oma peret ja armastab oma tööd," ütles Oviir.

"Ma tänan selle tunnustuse eest. On siiski veidi kummaline tunne saada tunnustatud selle eest, mis endale tundub nii loomulik ja iseenesestmõistetav," ütles aasta ema Eva Teppo. Tema sõnul on lastega koos kasvamine olnud tõeline eluülikool ning ta tõdes ka, et rõõmu on lapsed toonud rohkem kui vaeva.

"Kindlasti peaksime kõik täiusliku perekonna nimel rohkem vaeva nägema, sest nagu me teame, on õnnelik perekond õnneliku ühiskonna alus," ütles ta.

Aasta ema sai Isetegija blogilt ka käsitsi valmistatud teki, mis on valminud paljude käsitööliste koostöös. Samuti anti üle aasta ema pross.

Vabariigi president andis aasta ema tiitli üle juba 17. korda.

Toimetaja: Kertu Loide

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: