Näitleja Andres Oja sattus ootamatult David Lettermani jutusaate publikusse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Eesti näitleja Andres Oja sattus New Yorki külastades eneselegi ootamatult David Lettermani jutusaate publikusse ning nägi lähedalt kuulsa saate tegemist.

"See juhtus täiesti juhuslikult," meenutas ta "Ringvaates" hetke, mil Broadwayl jalutades kutsuti teda end tasuta saate publikuks registreerima. See ei taganud aga publiku hulka pääsemist - loosiga tõmmati registreerunute seast need inimesed, kes päriselt sõusse pääseda võiksid.

Tuhandete registreerunud inimeste seast valitigi välja ka Oja. "Ei saa olla selline õnn, et ma kõnnin ja hopsti, mul on piletid," kirjeldas ta oma hämmastust. Isegi pileti saamine ei kindlustanud aga stuudiosse pääsemist, kohale tuli minna varakult, et elava järjekorra alusel sisse pääseda.

"Ta on ikka nagu boss," kirjeldas Oja tuntud saatejuhti Lettermani. "Nagu sprinter sööstis sisse, üle terve saali," meenutast ta. Publikule mõjus staari sisenemine eufooriat tekitavalt, nagu seda on näha ka erinevaid jutusõusid vaadates. "Ma olen alati mõelnud, et publik on natuke võlts, et nad teevad seda. Aga ei ole, mitte keegi ei sunni neid selleks, aga nad tõusevad püsti ja plaksutavad," ütles ta.

"See kõik käib nagu välk ja pauk," iseloomustas ta saate salvestust. Kuigi saade salvestati ette, võeti see üles ühe võttega.

Toimetaja: Kertu Loide

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: