Estonia talveaias oodatakse noori balletifänne ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti Rahvusballett, kaasaegsele balletile „Medea“
Eesti Rahvusballett, kaasaegsele balletile „Medea“ Autor/allikas: Rahvusooper Estonia

Eesti Rahvusballett kutsub homme kõiki huvilisi Estonia talveaeda noorte balletiklubi esimesele kohtumisele. Oodatud on kõik asjast huvitatud, peamiselt on klubi tegevus suunatud noortele vanuses 15-26.

Balletiklubi on loodud rahvusballeti kunstilise juhi Toomas Eduri algatusel. “Mul on väga hea meel, et lõpuks on teoks saamas minu kauaaegne unistus tutvustada balletifännidele lähemalt meie truppi, selle töid ja tegemisi,” sõnas Edur.

Balletiklubi hakkab kokku saama iga paari kuu tagant. Klubisse kutsutakse külalisi erinevatest ballettidest rääkima ja ühiseid arutelusid läbi viima.

Esimene kokkusaamine toimub 27. veebruaril kell 17.30 ja on pühendatud kaasaegsele balletile „Medea“, mis etendub samal õhtul kell 19.00 Estonia teatrisaalis. „Medea“ teemadel vestlevad Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Toomas Edur, endine baleriin ja balletipedagoog Tiiu Randviir ning Eesti Rahvusballeti solistid Luana Georg ja Sergei Upkin.

Noorte balletiklubi on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Toimetaja: Mari Kartau

Allikas: Rahvusooper Estonia

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: