Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Selgeltnägija Marilyn Kerro ennustab parlamenti keskerakonna, reformi ja sotsid

Sensitiiv Marilyn Kerro sai Venemaal ülipopulaarseks tänu osalemisele sealses "Selgeltnägijate tuleproovis“, kus ta sai auhinnalise teise koha.

„Ringvaade“ kutsus Kerro külla ja andis talle võimaluse näidata, kas tal on tõesti erilisi võimeid.

„Ma ei läinud sinna midagi saavutama, läksin endale iseennast tõestama,“ kommenteeris Kerro vene selgeltnägijate saates osalemist. „Staatus pole minu jaoks tähtis. Mind teati ka enne saadet, lihtsalt läbi saate õpiti mind rohkem tundma.“

Marko Reikop andis Kerrole lihtsa ülesande: otsustada kuue erakonna logode põhjal, kespääsevad eelolevatel valimistel parlamenti.

„Ma ei ole poliitikaga üldse kursis, ma ei poolda poliitikat, see on propaganda,“ ütles Kerro alustuseks. Ainus logo, mis talle veidigi tuttav ette tuli, oli Keskerakonna oma.

Esimesena tõstis ta kõrvale IRL-i. „Need on täiesti jama, neid ma ei usaldaks üldse, aga paljud inimesed lähevad sellega õnge. Ei no nad saavad ka parlamenti, aga ma ei soovita“.

Keskerakonna pani ta kohe esikolmikusse, järgmisena lisas Reformierakonna.

Vabaerakonna kohta ütles Kerro, et neil on puhtad mõtted. „Nad ajavad õiged asjad, aga neil jääb tuntust väheks.“ Nende asemel paigutas ta esikolmikusse Sotsiaaldemokraadid.
Ta lisas, et esimene ja teine koht on suhteliselt võrdsed. „Peaks tulema ka midagi, mis on uus.“

Kerro rääkis, et ta tunnetab logode põhjal, kui puhtad on parteide nende mõtted ja kui realistlikud tulevikuplaanid.

Üldiselt on Kerro erialane trump tervis. „Kui vaatan inimest, tulevad kohe nähtavale energeetikas nõrgad kohad. Kui neid näen, siis maksimaalselt 1-2 aasta pärast on häda käes. Annan soovitusi, mida teha, et see ära hoida. Kui ära hoida ei saa, saadan arsti juurde.

Ma ei anna kunagi garantiid, ja ma ei ole kunagi rääkinud, et ma olen jumal. Inimesed, kes tulevad, on kursis, et räägin vaid seda, mida ma näen,“ ütles Kerro. „Näen nagu televiisori pilti, või on nagu mingi hääl, kes hakkab minuga rääkima.“

Juhtumit, kus kõik läheb ennustusele vastupidi, pole tal enda sõnul olnud.

Lõpetuseks kinkis Kerro Reikopile püti kristallidega ja ütles, et „Ringvaate“ saatejuht kirjutab veel ühe raamatu, milles ta rebib kehtivad tõekspidamised pooleks ja millest tuleb Eestis furoor.

Toimetaja: Mari Kartau

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: