Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Disaini- ja arhitektuurigaleriis puhkes piparkoogimaania

Pilt on illustratiivne
Pilt on illustratiivne Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Tallinnas disaini- ja arhitektuurigaleriis saab näha piparkookidest valmistatud mänguasju.

Disaini- ja arhitektuurigaleriis on avatud piparkoogist mänguasjade muuseum. Sellel aastal on 100 kunstnikku on valmistanud piparkoogist oma lemmikmänguasja. See on piparkoogilõhnaline reis lapsepõlve - mängude ja mänguasjade maailma, kirjeldavad korraldajad ettevõtmist.

Näitus toimub disaini- ja arhitektuurigaleriis endise Laste Maailma mänguasjakaupluse ruumides. Meenutamaks seda legendaarset mänguasjapoodi, on välja pandud ka vanu fotosid näitusel osalevatest kunstnikest koos mänguasjadega. Samuti näeb, mida sai osta Laste Maailma kaupluses aastal 1954.

Lisaks näitusele toimub PiparkoogiMaania Facebooki lehel aasta lõpuni fotovõistlus, kuhu oodatakse kõikide piparkoogifännide pipakoogifotosid.

Toimetaja: Silver Kuusik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: