Lepland oli Lemsalu etteastest vaimustuses: see oli üks parimaid näosaate paroodianumbreid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ott Lepland
Ott Lepland Autor/allikas: Raadio 2/ERR

Saate "Su nägu kõlab tuttavalt" võitis eile Liis Lemsalu, kes jäljendas Ott Leplandi hoogsat "Lambarocki". Lepland tunnistas, et tal vajus seda etteastet nähes suu lahti.

"Ma ei osanud oodata, et Liis nii hästi naelapea pihta tabab. Kui ma eile teleka ette istusin, siis vajus suu lahti, et oli väga täpselt maha võtnud kõik need näoilmed, liigutused ja isegi see hääl oli sarnane. Kõik need mööda lauldud noodid, mis mul lapsena olid, said väga hästi ära tabatud," rääkis Lepland Raadio 2 saates "Eetris on Ingrid Peek".

Muusiku hinnangul oli see saate ajaloo üks parimaid naljanumbreid üldse. "Ta jõle hästi oma näitlejameisterlikkusega lahendas selle numbri ja tänu sellele on teda ka tunnustatud," lausus Lepland.

Lepland, kes osales näosaate eelmises hooajas, lisas, et Liis on teda varasemateski saadetes üllatanud.

"Tundes Liisi ja teades tema vaba suhtumist ellu, ta teadvustab väga hästi, mis saates ta on. Kui sa pead nägema kole välja, siis sa pead nägema kole välja. Liis eesmärgi nimel kannatab kõik ära ja õigesti teeb," arvas Lepland.

Suunas tantsuenergia vokaalseks energiaks

Tänaseks on Ott "Lambarocki" selja taha jätnud ning laval tantsima ei kipu. "Ma lihtsalt kasvasin sellest mingi hetk välja. Kui ma praegu 27-aastasena laval samasuguseid liigutusi teeks, siis mind keegi väga tõsiselt ei võtaks. Oleks väga raske oma sõnumit läbi muusika inimesteni tuua," naeris Lepland.

Ta selgitas, et oli väikese poisina hästi energiline. "Lapsena näed elu palju lihtsamini, sa ei põe, sul pole komplekse ja hirme," meenutas Ott oma esinemist.

Ta lisas, et oli juba ammu soovinud "7 vaprasse" esinema minna ja tundis oma etteastest puhast rõõmu. Kokku sai ta saates teha kolm võtet ja oma parima andiski ta just viimasel korral.

"Kolmandal korral oli mul spontaanne mõte, et liikuda nüüd kõrvale. Kindlasti Michael Jackson inspireeris, aga kui vaadata väikest mind, siis midagi Jacskoni sarnast seal pole. See koreograafia oli täielik improvisatsioon," tunnistas laulja.

Täna loodab Ott, et on tantsuenergia mujale suunanud. "Ma loodan, et ma sellise tantsuenergia ja lavalise poweri olen suutnud pöörata vokaalsesse powerisse ja emotsiooni," ütles ta.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: