Legendaarse "Dallase" uued osad puistavad teravaid emotsioone ja mõnusat nostalgiat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Dallas
Dallas
Homsest toob ETV ekraanile legendaarse telesarja "Dallas" värsked hooajad ning värsked episoodid tõotavad nii närvipinget, põnevust kui ka mõnusat äratundmist.

"Tänapäevases pakkumiste ülekülluses on "Dallas" üks väheseid sarju, mida teavad pea kõik - kahekümnendates noortest kuni juba auväärses eas televaatajateni. "Dallas" on fenomen, tükike teleajalugu ning ajakirja Time poolt valitud ka kõigi aegade saja parima sarja hulka," rääkis ERRi hanketoimetuse hankija Tiina Annus Menule "Dallase" eripärast.

"Dallase" uued osad on teravad ja emotsiooniderohked nagu legendaarse sarja algusaegadel, ent võrreldes 1970. ja 1980. aastatega on maailma väärtushinnangutes siiski üht-teist muutunud ja nii saab näiteks naftahiid Ewing Oilist õige pea Ewing Energies, mis vaatab aina rohkem alternatiivenergia poole.

Ewingite koduks on endiselt Southforki rantšo ning ka põhitegelased on ikka samad - JR, Bobby, Sue Ellen ning nende vana rivaal Cliff Barnes. Vahepeal on aga täiskasvanuks saanud uus põlvkond - John Ross ja Christopher Ewing ning Barnes'ide lapsed, kes käivad nüüd rohkem või vähem oma vanemate jälgedes. Nii põimibki sari kokku vanad ja uued tegelased, luues harmoonilise äratundmise.

"Dallast" teatakse kui mammutseriaali, kuid ETV sellega liialt pikki plaane ei tee, kuid usub, et vaatajatele pakub seriaal rõõmu. "Meie jaoks on "Dallas" hetkel siiski pigem meeleolukas suvesari, väike vaheldus ja kõrvalepõige tavahooaja traditsioonidest. Suveprogrammilt ootab vaataja senisest veelgi enam kaasahaaravaid emotsioone ja elamusi ning just seda soovime "Dallase" uute osadega pakkuda," selgitas Annus. "Kindlasti saab vastuvõtt olema erinev. Suurema osa publiku jaoks on see mõnus võimalus nostalgitseda, taaskohtuda vanade tuttavatega, elada kaasa Ewingite klanni värvikatele suhetele. Sarja juba tuttav tunnusmuusika, mis on ka uutes hooaegades jäänud samaks, viib vaataja üsna osavalt tagasi lapsepõlve või noorusaegadesse," lisas ta.

Esialgu plaanib ETV näidata suveprogrammis ära "Dallase" kolm uut hooaega. Edasine sõltub juba sellest, kuidas vaatajad sarja vastu võtavad ja kui kaua selle tootmist jätkatakse.

"Dallase" uued osad on eetris alates 7. juulist igal argiõhtul.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: