Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

ERR.EE video: uus tüdrukutebänd La La Ladies vallutab naiseliku energiaga

Foto: Ardo Kaljuvee
Eesti meelelahutusmaastikku on tasapisi vallutamas Tanja Mihhailova ja Timo Vendti kokku kutsutud uus tüdrukutebänd, mil nimeks La La Ladies ning mis lööb tõeliselt särtsaka energiaga.

Stiilse ja ülilõbusa bändi moodustavad kolm neidu: Kethi Uibomägi, Triin Feofanov ja Diana Varik. Tüdrukud pani bändiks kokku Tanja, kelle arvates nad omavahel sobisid ning nagu nad nüüd ise imestavad, see tõesti toimis. "Ikka on hirm sees, kui hakkad uute tüdrukutega tegema, et äkki ei klapi. Kui sa bändi teed, siis lavaline energia peab äge olema ja see on meil enda kolme suur töö ja vaev," selgitas Kethi. "Inimestena peab sul ka hea olema, see paistab kõik laval välja."

"Me oleme ise mitu korda omavahel arutanud, et me ei kujutakski ette kedagi teist enda kõrvale. See klapp, mis on täiesti... Tanja mõtles, et need kolm tüdrukut omavahel sobivad, actually toimiski!" lisas Diana. Neidudele on ka pärast esinemisi tuldud ütlema, et nende omavaheline klapp laval on väga hea ning paistab hästi ka publikule silma.

Timo Vendti sõnul plaanisid nad Tanjaga juba mitu aastat tagasi taolist bändi kokku panna ning kindel soov oli tavapärase tüdrukutepundi asemel teha asja, millel on n-ö konks küljes ning nii sündiski electro-swingi viljelev La La Ladies. "Tegelikult täna klubides mängitakse väga palju electro-swingi lugusid, isegi mainstreami poole pealt. Kaks aastat tagasi, kui alustasime selle ideega, siis jah, see polnud nii laiadesse massidesse minev asi, aga see on järjest populaarsemaks muutunud," selgitas Timo, et hirmu nagu võiks selline muusikastiil rahvale veidi võõraks jääda, nad ei tundnud.

Diana ja Triin on seni rohkem tantsuga tegelenud ning Kethi on teatripublikule tuntud osalisena mitmetest muusikalidest, seega saavad nad üksteist nõu ja jõuga liikumise ja laulu osas abistada. "Kõiki asju on võimalik treenida," arvas Diana. "Kui mina hääleseadetundi võtan, siis ma peangi karglema," selgitas Kethi, et adrenaliini ja hüppamise vahel on päris raske jälgida, et kõik noodid ikka puhtad tuleksid. Tüdrukute sõnul arendavad ta mõlemaid pooli võrdselt, kuna tuleb arvestada, et kokku on pandud projekt, mis nõuab kindlasti nii tantsimist kui ka laulmist.

Oma eeskujudeks peavad neiud ühehäälselt kindlasti Tanjat, kuid välisartistidest näiteks Beyonce ´i, Madonnat ja Pinki.

Kui tavapäraselt kuuleb La La Ladiese repertuaaris peamiselt kavereid, siis peagi on aga oodata ka tüdrukute esimest ja verivärsket singlit, mille autoriteks taaskord Tanja Mihhailova ja Timo Vendt ning sõnad on kirjutanud bändi liige Triin. Neiud lubavad, et tegu on äärmiselt üllatusterohke ja mõneti võib-olla isegi šokeeriva looga, mida esmaesitletakse juba järgmisel nädalal Õllesummeril. "Me väga ootame juba seda," sõnas Triin.

"See ansambel on ennekõike rahva lõbustamiseks," iseloomustas bändi Timo Vendt, kes kinnitas, et kaverid ei kao La La Ladiese repertuaarist kuhugi ning arvestatakse rahva soovidega, kuid loomulikult loodavad nad, et ka originaalloomingul läheb väga hästi.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: