Jüri Vlassov: Kuldne Trio pole 40 aasta jooksul kordagi tegevust lõpetanud ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ansambli Kuldne Trio asutajaliige Jüri Vlassov rääkis saates "Ringvaade", et vaatamata legendidele, mis räägivad, et ansambel lõpetas tegevuse, ei vasta need tõele.

"Me ei ole kordagi laiali läinud 40 aasta jooksul, me oleme ainult vahepeal koosseisu vahetanud," rääkis Jüri Vlassov.

Tema sõnul sai legend, mis räägib, et ansambel Kuldne Trio lõpetas tegevuse, alguse sellest, et 1990ndate alguses oli neil tuur nimega "Happy end". "See oli geniaalse kadunud Margus Turu mõttesähvatus, et teeme nagu lõpetaks ära ja ajaks siis rahva kokku," meenutas Jüri Vlassov.

Ta pole kindel, kas ta oleks tuurile mineku ideega nõustunud, kui esialgne koosseis poleks raskel hetkel appi tulnud, et taas lavale minna ning legendaareid lugusid esitada. "Sellest on mul väga hea meel," tunnistas ta.

"Me valisime repertuaari just selliste lugudega, mis on kunagi ammu hiilgeaegadel hästi rahvale peale läinud," ütles Jüri Vlassov, kelle sõnul esmakordselt kõlavad laivis hitid „Laip on laip“ ja „Kes ei tööta, see ei söö“. Mõnda lugu on nad tema sõnul esitanud ainult teleklipi jaoks, ega pole laivis kunagi laulnud. Sel kontserttuuril neid saab aga kuulda.

Kuldne Trio läheb tuurile 11.-24. juulil ja astub üles algkoosseisus: Mihkel Smeljanski, Jüri Vlassov ja Vello Toomemets.

Toimetaja: Mariell Raisma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: