Galerii: meeleolukad hetked OMA Festivalilt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

7. juunil kell 14-17 toimus Tallinnas kino Sõprus esisel platsil hooliva ühiskonna toetuseks tasuta vabaõhukontsert "Astu välja!". Kontsert toimus Oma Maailma Avardamise Festivali (OMA Festivali) raames ning oli mõeldud kõigile, kes soovivad elada ühiskonnas, kus iga inimene on väärtuslik. 

OMA Festival on geide, lesbide, biseksuaalsete ja transsooliste inimeste solidaarsus- ja kultuurinädal. Festival seisab vaba ja hooliva ühiskonna eest, kus kõigil on hea ning turvaline elada, olenemata nende seksuaalsusest ja sooidentiteedist.

OMA Festivali toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu, Kanada Saatkond, USA Saatkond, Hollandi Saatkond Eestis, Hollandi Saatkond Leedus, sponsorid ja eraannetajad. Festivali raames toimuvat vabaõhukontserti „Astu välja!” toetab Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituudi võrdse kohtlemise projekt „Erinevus rikastab”, mida kaasrahastavad Sotsiaalministeerium, Euroopa Liit ja Tallinna Tehnikaülikool.

OMA Festivali korraldab Eesti LGBT Ühing ning see on osa Baltic Pride festivaliseeriast, mida korraldatakse igal aastal erinevas Balti riigis. Eelmine OMA Festival toimus Eestis 2011. aastal.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: