ERR.EE video: Ansambel Söörömöö: meestel on bänditegemine lihtsam

Foto: https://www.facebook.com/pages/Söörömöö

Eilses "Perepeo" proovis astus üles ka viieliikmeline naisvokaalansambel Söörömöö, mille liikmed lubasid Eesti muusikamaastikku uue hooga vallutama hakata.

Laulja Tuuli Rand rääkis Menule, et kui bänditegemine algas Söörömööl jube hästi, siis mingil hetkel hakkas see koost vajuma - Teele Viira läks superstaarisaatesse, Maria Väli ja Maarja Aarma jõudsid välismaale põrutada ning Mari-Liis Aljas jäi lapseootele.

"See on see, kui naised teevad bändi, meestel on kuidagi lihtsam," tõdes Maria.

Bänditegemist naudivad neiud aga täiel rinnal. "Tekkis mõte, et aga miks mitte teha punti, kus on ainult saarlased. Sealt ka nimi ja kogu meie hea vibe," rääkisid lauljad. 

Tuuli lisas, et vokaalansambli tegemine on vajalik ka enda vormis hoidmiseks. "See on nii äge energia, nii lõbus on kokku saada ja teha seda," kinnitas ta.

Söörömöö, mis viljeleb nii jazz-, pop-, kui folkmuusikat, on üles astunud ka mitmetel jazzfestivalidel ning juba täna saab neid näha Jazzkaarel.

"Meie repertuaaris sobivad kõik lood tegelikult väga hästi kokku omavahel, mis siis, et nad on erinevatest stiilidest, aga koos toimivad nad kuidagi hästi," rääkis Maria.

Teele lubas tulevikuks ka Söörömöö albumit, kuigi lähiajal see veel tegemisse ei lähe. "Plaati pole me veel nii kaua kindlasti välja andmas, kuni tüdrukud kuskil välismaal kolavad ja kuni me veel noored oleme, lubame me oma liikmetel teha, mida nad tahavad," tõdes ta.

 

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: