Eesti kolmikvennad vallutavad moemaailma

Foto: ERR

Karl Markuse, Hans Markuse ja Joel Markuse hämmastav sarnasus ja kompu välimus on neid alati tähelepanu keskmes hoidnud. Nii jäid noormehed möödunud aasta kevadel silma ka moeagentuuri Living Models juhile Evelyn Mikomägile, kes pikemalt mõtlemata poistega esinduslepingu sõlmis.

"Me avastasime nad kuskil aasta aega tagasi, kui toimus koolinoorte moeüritus Moelennuk. Nad olid kolmekesi seal laval. Alguses ma vaatasin, et vau väga lahe kutt tuleb lavale ja siis tuli teine veel, et kuidas nad nii kiiresti riideid vahetavad!? Aga siis nad tulid lõpuks kolmekesi lavale ja see oligi väga huvitav efekt," tõdes Evelyn Mikomägi ETV saates "Pealtnägija".

Vanalinna Hariduskolleegiumi 11. klassis õppiv trio on modellimaailmas harukordne nähtus. Kui kaksikuid on ka Living Modelsi hingekirjas lausa mitu paari, siis kolmikutest on Karl, Hans ja Joel ainueksemplar.

Ehki vennad on modellinduses veel värsked tegijad, on huvi nii siit kui sealt poolt riigipiiri siiski arvestatav. Veel möödunud nädalavahetusel osalesid poisid ühe Ameerika turule suunatud telereklaami salvestusel Stockholmis.

"Huvi on päris suur. Siin meesteagentuurid, isegi üks tugev agentuur New Yorgist on väga huvitatud esindama neid. Siis noh Stockholmis oleme käinud neid juba pildistamas," loetles Mikomägi.

Kolmikute pihta jagub Mikomäel ainult kiidusõnu. "Nad võtavad asja hästi tõsiselt, nad on hästi viisakad, hea kasvatusega, oskavad hästi inglise keelt. Sellised väga väljapeetud. Kõik kliendid ja inimesed, kes on nendega kokku puutunud, väga kiidavad. Selline väga hea leid," tõdes ta.

Kui sarnased on vennad seesmiselt?

"Pealtnägija" tegi aga teadusliku eksperimendi, et selgitada välja, kui sarnased on poisid seestpoolt. Katse järel tuleb alla vanduda vanale käibetõele - välimus on petlik, sest poisid on oma sisult ehk erinevamadki kui oleks arvanud.

Ehkki poisse ühendab hetkel ühine modellindushuvi, siis muud hobid on kolmikud viinud üllatavalt erinevatesse suundadesse. Siiski tunnistavad poisid, et nemad ise inspireerivadki üksteist kõige enam.

"Kui nii inspireerivad kujud on kogu aeg kõrval, siis võib olla see ongi meie tugevus, et me oleme üksteisele toeks asjades," selgitas Karl Markus.

 

 

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: