Tomi Rahula: ükskord laulsin end lausa näost siniseks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tomi Rahula
Tomi Rahula Autor/allikas: ETV/ERR SPORT

Tallinna Poistekoori tuntud vilistlased meenutavad juhtumeid kooris laulmise aegadest ja põnevat on aastate jooksul juhtunud üsna palju.

"Dirigent Lydia andis kord loo "Poor Man Lazarus" alguses vale helistiku, mistõttu pidi meeskoor hakkama laulma mitu tooni kõrgemalt ja kuna laulu esimene fraas juba algab üpris kõrgelt ning lõpeb hüppega veelgi kõrgemale, siis jäi see pala otse loomulikult pooleli. Madalad meeshääled pidid korrektsete nootide tabamiseks end aga lausa näost siniseks laulma," meenutas Tomi Rahula oma kooriaegu Õhtulehele.

25 aastat tagasi septembrikuus asutas dirigent Lydia Rahula Tallinna poistekoori ning kuna tänavu on kooril tähtpäeva-aasta, siis tähistavad nad seda pidulike kontsertidega, mis leiavad aset nii täna kui homme.

Poistekoori veerandsajanda tegutsemisaastaga on toimunud palju põnevat ning poistekoori endistel ja praegustel liikmetel on rohkesti seiku, mida nüüd, aastaid hiljem, meenutada.

Toimetaja: Silver Kuusik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: